SÁMER ISSA - velkolepá oslava a splněný sen

SÁMER  ISSA - velkolepá oslava a splněný sen

Řada přátel Sámera Issy se objevila v pátek 7. srpna 2015 na pódiu Dance Clubu & School aby popřáli zpěvákovi k jeho kulatým narozeninám. Martina Balogová, Hanna Pekhart, Madalena Joao, Wojta Gurányi, Jaro Smejkal a mnoho dalších zazpívali svoji píseň nebo se představili ve společném duetu s oslavencem.
 Atmosféra živého koncertu se skvělou romskou kapelou nenechala nikoho v klidu.


Je to neuvěřitelné, ale “chlapeček”, který prorazil díky televizní soutěži oslavil třicítku. Oslavil jí velkolepě, bez skandálu a vykročil tak tím správným směrem do dalších opravdu dospělých let. Je nutné napsat, že koncert se vydařil a Sámer ukázal, že pracovitost a píle se vyplácí. Naplněný Dance Club & School ukázal, že o Sámera je pořád zájem a má své příznivce mezi každou věkovou kategorií.

V klubu DCS si každý přišel na své. Výborné Burgery z kuchyně Sweet 60’s, skvělé víno, které na akci dodal VINSELEKT MICHLOVSKÝ a skvělá nálada díky výborné organizaci a podpoře všech dalších zúčastněných partnerů (Razorpit, Luxury Flowers, Los Keros, Bandi Vamos, Visage, Security Kotek a AVP Tattoo Cafe bar). Byla to zkrátka vydařená akce, byl to výborný koncert.

fotoreport z párty