Křest knihy Anny Hebrové

Křest knihy Anny Hebrové

Ponořte se do světa, kde NIC není TABU. Zapomeňte na romantiku, rádoby erotickou literaturu a vrhněte se rovnou na předehru. Čeká vás sexmise! Již za pár minut docílíte naprosto božského orgasmu. Nevěříte? Prolistujte „ Noční jízdu „  od Anny Hebr a vyberte si jednu z 12 OPRAVDU erotických povídek. Nebo ještě lépe, přečtěte si knihu od začátku až do konce, založte si oblíbené pasáže a mějte ji stále po ruce. Kdykoli to na vás přijde


Kdo je  ANNA HEBR - blogerka, která se nebojí zeptat, dívat se kolem sebe a vyzkoušet to, co stojí za hřích. Miluje všechny dobré knížky, které probouzejí fantazii. Inspiraci čerpá Anna ve filmech pro dospělé, ale i v reálném světě. Vášnivě testuje všechny nové hračky i milostné pozice. Ráda běhá, oddává se gastro orgiím i vydatnému spánku. Věří, že v oblasti sexu není nic passé, jen je třeba stanovit si vlastní hranice. Mít se ráda, umět si užívat a vypnout hlavu. Orgasmus je totiž jedním z nejlepších elixírů života. A je jen čistě na vás, jakými doušky z něj budete pít.

fotografia ze křtu knihy

Který proběhl 28.1.2015 v BARBAR Restauraci na Praze 1, za účasti kmotřiček Veroniky Architevy,  Martiny Pártlové a Nikol Štíbrové. Celý křest moderoval  Petr Vágner.

knihu vydalo nakladatelství: Mladá fronta

 

red: fel / foto:czppraha-ff© 2021 Celebrity za plentou Praha