Fantom opery RADIM SCHWAB zahraje 25 postav a pak zazpívá na Vysočině i v Lucerně

Fantom opery RADIM SCHWAB zahraje 25 postav a pak zazpívá na Vysočině i v Lucerně

Nejvyšší český zpěvák a herec, hlavní představitel českého Fantoma opery Radim Schwab se už v sobotu 15. listopadu od 16:00 v pražském Divadle Semafor představí jako vynikající činoherec ve hře jednoho herce, od italského dramatika, držitele Nobelovy ceny Daria Fo - MISTERO BUFFO, kde ztvární 25 postav. V prosinci jej pak čekají i vánočně laděné koncerty, včetně velkého koncertu v Lucerně.


Radim Schwab, jehož herecký i pěvecký potenciál je obrovský, si pro diváky připravil kromě velmi náročného divadelního představení také několik pěveckých vystoupení. "V kolínském chrámu sv. Bartoloměje vystupuji už několikátým rokem vždy před Vánoci. Nyní jsme však s mým týmem dali dohromady i dva zásadní koncerty s názvem Vánoční sen Radima Schwaba. 10. prosince tímto všechny zvu do KC Jupiter ve Velkém Meziříčí na Vysočině a 18. prosince pak do kinosálu pražské Lucerny, kde mým hostem bude kolegyně z Fantoma opery "Christine" Monika Sommerová a doprovodí mne skvělý orchestr Michala Macourka. Potěšilo mne, že koncert je už téměř vyprodán a zazpíváme tam jak některé věci z Fantoma, tak samozřejmě i řadu dalších songů, pochopitelně včetně vánočně laděných písní,“ prozradil Schwab.

Během listopadu a prosince vystupuje vystudovaný herec a zpěvák také v celé řadě komponovaných programů, včetně koncertu Vánoční hvězdy v Karlíně, nebo plesu pro Klokánek Fondu ohrožených dětí.

Před časem Radim Schwab, který mimo jiné stále ještě účinkuje i v muzikálu Mata Hari, či libereckém She Loves Me nebo představení Kytice, nafotil s fotografem Martinem Bučkem poměrně odvážné snímky pro jednu zahraniční produkci a zahraniční časopis s modelkou Julií Zugarovou. Pro příští rok kromě účinkování v muzikálu Fantom opery, chystá několik koncertů či natočení velkého klipu na remix písničky Neznámá.

"Jde o remix, který zpracoval DJ Neo, jenž spolupracoval s takovými jmény, jako Karel Gott, Jiří Korn, Darina Rolincová a mnoho dalších. Režie se ujme skvělý režisér Karel Spěváček a zahrají si v něm moje kamarádky a profesní kolegyně, kterých si nesmírně vážím, Mirjam Landa či Jaroslava Obermaierová… Bude to takový free klip o jedné velké párty…," dodal Radim Schwab.

Radim Schwab vydal v loňském roce velmi úspěšné album s názvem AMOROSO jehož kmotry byli: Zlatá slavice a bývalá kolegyně z divadla Ta Fantastika Lucie Bílá, zpěvák, herec a principál Divadla Semafor Jiří Suchý a zpěvačka a herečka Jitka Molavcová. S další pěveckou kolegyní Lucií Vondráčkovou před časem natočil písničku a k ní videoklip s názvem Vánoční přání…