POZVÁNKA na koncertní vystoupení Radima Schwaba

POZVÁNKA na koncertní vystoupení Radima Schwaba

Koncertní vystoupení Radima Schwaba, který svým magickým projevem ohromuje návštěvníky aktuálních hitů pražské muzikálové scény (mj. Fantoma opery, Mata Hari Michala Davida…), připravil kolekci nádherných romantických a vánočních písní, jako stvořenou pro vánoční dny plné lásky a pohody.


Na koncertě zazní působivé, neoposlouchané úpravy světoznámých balad i klasických melodií. Uslyšíte mj. osobitě podané megahity, které původně proslavili Andrea Bocelli, Celine Dion, Sarah Brightman, Franka Sinatru či Leonarda Cohena, českou verzi nesmrtelného traditionalu Už z hor zní zvon, árie z muzikálů Fantom opery, West side story, Sunset Boulevard, písňové motivy od Johanna Sebastiana Bacha a Césara Francka a také několik překrásných duetů s MONIKOU SOMMEROVOU, představitelkou Christine v muzikálu Fantom opery za doprovodu orchestru MICHALA MACOURKA.

Hlavními divadelními scénami RADIMA SCHWABA jsou Divadlo Broadway, Divadlo

Na Fidlovačce, divadlo Semafor, GOJA Music Hall a Divadlo Husa na Provázku.

Jeho CD AMOROSO, jehož kmotrou se stala Zlatá slavice Lucie Bílá, je plné melodických balad, kterým zpěvák díky svému famóznímu hlasu dodává neopakovatelnou energii a atmosféru.

 

www.radimschwab.cz

www.facebook.com/pages/Radim-Schwab/117234511626158

 

 

red:jajy / zdroj: TZ - René Kekely© 2021 Celebrity za plentou Praha