POTKALA JSEM LÉČITELE- křest knihy Evy Pilarové

POTKALA JSEM LÉČITELE- křest knihy Evy Pilarové

V Nakladatelství JOTA vychází novinka z ediční řady Beletrie – Opravdové příběhy. POTKALA JSEM LÉČITELE kniha Eva Pilarové a Jaroslava Doubravy. Eva Pilarová popsala životní příběh léčitele Jaroslava Doubravy. Formou rozhovorů se dozvídáme o jeho dětství stráveném u prarodičů, o jeho první lásce, se kterou si hrál na pana doktora, o tom, jak se seznámil se svojí ženou, ale především jak objevil své léčitelské schopnosti.


Přibližuje čtenáři, jak funguje energie, kterou jako léčitel předává, a také odkud pramení. Upřímně mluví o jiných léčitelích a alternativních cestách, nezapomíná ani na klasickou medicínu a otevřeně líčí své zážitky a životní zkušenosti. Eva Pilarová v knize vyzpovídala i nejbližší rodinné příslušníky a také některé z pacientů, které pan Doubrava úspěšně vyléčil. Jednoznačně se postavila na stranu spolehlivých léčitelů, kteří znají svoje schopnosti i svoje hranice a mají zájem spolupracovat s lékaři. A jako bonus paní Doubravová prozrazuje recept na vynikající vepřový guláš Doubrava.

Kniha vychází u příležitosti 75. narozenin paní Evy Pilarové, která toto významné životní jubileum oslaví ve vynikající kondici, na níž má zásluhu i její dvorní léčitel Jaroslav Doubrava. Speciální hosté: Aleš Cibulka a Michal Jagelka, Osmany Laffita a Guy P. Gheysens, Kateřina Hrachovcová a Jan Herčík, Petr Urban a Inka Urbanová a Kamil Spáčil.