Lara Fabian již téměř vyprodala i druhý pražský koncert!

Lara Fabian již téměř vyprodala i druhý pražský koncert!

Pořadatel proto přidává na oba koncerty omezený počet vstupenek za speciální cenu.

České publikum Laru opravdu miluje a oba její koncerty 16. a 17. 10. jsou již téměř vyprodány. Aby pořadatel potěšil všechny její fanoušky, dohodl pro oba koncerty s Forem Karlín přidání speciální boční řady do hlediště.


Místa v těchto řadách budou mírně vyvýšena, takže z nich určitě bude dobře vidět. Skvělá akustika Fora Karlín zaručuje výborný poslech v celém koncertním sále. Vstupenky na tato místa na oba koncerty jsou právě v prodeji v ceně od 890 Kč. Hudební odborníci hlas Lary Fabian přirovnávají k Céline Dion a mnozí si ho cení ještě víc. Lara si vždy šla svojí cestou a vybírala z různých hudebních žánrů a kultur to, co chtěla svým citlivým projevem a nadpozemsky krásným hlasem svému publiku předat. Inspirovala se folklorem a hudební tradicí celého světa, od Ruska přes Evropu až k arabským rytmům, na jejích albech slyšíme doteky jazzu, opery, funky i šansonu. Prodala miliony desek, vyprodala Carnegie Hall a spolupracovala např. se Stevenem Spielbergem na hudbě k jeho filmům.

Na obou pražských koncertech Lary Fabian zazní její největší hity, jako je Je t’aime, Adagio, Tout, I will love again. Fanoušci se tedy mohou opět těšit na nádherný hlas, který otevírá srdce a potěší duši.

Datum a místo konání koncertů:

16. a 17. 10. 2014 od 20 hod, Forum Karlín, Pernerova 53, 186 00 Praha 8 - Karlín

Poslední vstupenky v prodeji - exkluzivně v síti Ticketstream www.ticketstream.cz/larafabian v ceně již od 890 Kč

 

red:jajy / zdroj:TZ : Zdenek Masopust - masopustzdenek@gmail.com© 2021 Celebrity za plentou Praha