LUBA SKOŘEPOVÁ: MÍSTO DO CUKRÁRNY NAVŠTÍVILA POHŘEBNÍ SLUŽBU!

LUBA SKOŘEPOVÁ: MÍSTO DO CUKRÁRNY NAVŠTÍVILA POHŘEBNÍ SLUŽBU!

Herečka Luba Skořepová (90 let) navštěvuje třeboňské lázně už více než desítku let. Lázeňské město Třeboň tedy dokonale zná, ale občas se něco změní, a tak se stalo, že nás paní Luba zavedla do úplně nové pobočky pohřební služby Memory místo do „dobré“ cukrárny. S vtipem sobě vlastním prohodila: „Tak tady mi asi kafe a rakvičku se šlehačkou nedají ..."


Přesto se v Memory zdržela a došlo i na kávičku, během níž zvědavá herečka vyzpovídala zaskočenou paní z pohřební služby. Dozvěděla, že dáma odpovídající na její otázky pracuje v pohřební službě 25 let a její kolega dokonce třicet, jen kroutila hlavou: „To se dá dělat takový léta?" A pustila se do diskuze, jaký asi může být život někoho, kdo pracuje v tomto oboru. Debata končila uvědoměním si, že ač člověk na „poslední služby" nahlíží jakkoli, bez nich se neobejde a důstojný odchod ze světa si přece zaslouží každý..." Na závěr jen poznamenala: „Tohle je sice všechno pěkný, jenomže já hodlám z tohoto světa odejít až tak za 30 let a kdoví, jaká bude v tomhle oboru móda v té době!"

Málokdo si dokáže sám ze sebe udělat legraci tak, jako stále vitální Luba Skořepová, kterou od září zase můžeme vídat na pražských divadelních prknech či besedách s fanoušky. Někdy až člověk žasne, na jaké téma vtipkuje...

Odkaz na video s Lubou Skořepovou v Třeboni: https://vimeo.com/104515157

 

red:fel / text:lena /zdroj: Memory Třeboň© 2020 Celebrity za plentou Praha