FRAGMENT - NOVÉ KNIHY vychází od 1. září do 5. září 2014.

FRAGMENT - NOVÉ KNIHY vychází od 1. září do 5. září 2014.

Volání sirény – Prokletí, Děsivé storky – Kletba egyptské mumie, Já a moje příšera, Příběhy se šťastným koncem – Zapomenuté jehňátko, Julinka a její zvířátka – Přísně tajný plán, Domeček pro malé víly, Moje první písničky + CD, Moje první říkadla


 

 

 

Volání sirény – Prokletí

Vládce zla Dragon zabil v souboji svého dávného PŘEKONÁ PRAVÁ LÁSKA STALETÍ, SMRTÍCÍ NENÁVIST A DÁVNÉ PROKLETÍ? Larissa je siréna. Už stovky let jí moře přikazuje zabíjet muže. A ona tak činí. Touží však z tohoto bludného kruhu uniknout. Je rozhodnuta udělat pro to cokoliv. Svojí krásou ovládne černomága Liama, a ten se do ní bezhlavě zamiluje. Nabídne jí dohodu: pokud se stane jeho ženou, pomůže jí zpřetrhat pouta, která ji spojují s nemilosrdným mořem. Larissa souhlasí. Cestu jí však zkříží Derren. Je to první muž, který jí neleží u nohou a odolává jejímu uhrančivému půvabu. Jeho odtažitost začne Larissu přitahovat a ona není schopná se svým citům bránit. Dokáže si vybrat toho pravého? Bude ochotná obětovat lásce třeba i svoji nesmrtelnost?

Počet stran –280 str., formát - 115x183 mm, brož., 229 Kč

 

 

 

 

Děsivé storky – Kletba egyptské mumie. Pojďte se bát!

Hororový příběh, ze kterého vám bude zaručeně běhat mráz po zádech, vás zavede do ztracené komnaty jedné z egyptských pyramid, která je plná mumií. Ty jsou však podezřele zachovalé! Jaké záhady pyramida skrývá? A je něco pravdy na tom, že je prokletá?

Počet stran – 128 str., formát - 132x192 mm, brož., 149 Kč

 

 

 

 

 

 

 

Já a moje příšera

Když Angus a Kirstie najdou na pobřeží tajemné vejce, tak netuší, že se z něj nevylíhne pták, ale příšerka. Děti jí dají jméno Crusoe. Záhadný tvor je nejdřív maličký, ale roste tak rychle, že je mu za chvíli těsné i jezírko na zahradě. Děti spolu s dědečkem a rodiči musí Crusoa odvézt na bezpečné místo a ukrýt ho před zraky lidí. A tak se zrodí legenda… Dobrodružný fantasy příběh o příšeře z jezera Loch Ness zaujal i filmaře a stal se předlohou pro úspěšné filmové zpracování.

Počet stran – 124 str., formát - 121x197 mm, váz., 179 Kč

 

 

 

 

 

 

 

Příběhy se šťastným koncem – Zapomenuté jehňátko

Příběh se šťastným koncem, který se skutečně stal! Už celý týden prší a malý Ben se raduje, že nebude muset do školy. Právě bylo vyhlášeno nebezpečí povodní. Hladina nezadržitelně stoupá a Ben si všimne, že na pastvině, kterou již voda zaplavuje, uvízlo jehňátko. Podaří se zachránit zmoklého trosečníka a vrátit ho k jeho mamince? Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka.

Počet stran – 128 str., formát - 129x193 mm, váz., 149 Kč