Na ČERNOBÍLÉM TURNÉ 2014 bude předskakovat SABINA KŘOVÁKOVÁ

Na ČERNOBÍLÉM TURNÉ 2014 bude předskakovat SABINA KŘOVÁKOVÁ

Zlatá slavice Lucie Bílá se letos vrací se svým mega ČERNOBÍLÝM TURNÉ. V pěti městech - 3 českých a 2 slovenských opět předvede to nejlepší. Tisíce diváků opět uvidí show, na kterou se nezapomíná. Předskokankou megakulturního zážitku LUCIE BÍLÁ - Černobílé turné 2014 bude vítězka posledního ročníku Česko Slovenská SuperStar SABINA KŘOVÁKOVÁ se svou kapelou.


Dvaadvacetiletá talentovaná zpěvačka, rodačka z Děčína, přijala s nadšením nabídku zúčastnit se ČERNOBÍLÉHO TURNÉ 2014. Jak sama říká, je to pro ni čest a velká výzva. Zlatou slavici Lucii Bílou považuje za nejlepší z nejlepších. Sabina se tak připojí k dalším, neméně významným hostům, /skladateli a klavíristovi Petrovi Maláskovi, skvělému bubeníkovi Mika Ronosovi, světlomalíři Alexi Dowisovi, taneční multižánrové skupině The Pastels/, kteří na turné s Lucií Bílou opět vystoupí.

"S celou kapelou jsme neskutečně natěšení a šťastní, že můžeme být předkapelou Lucii Bílé. Uznávám ji jako výbornou zpěvačku, nejlepší u nás. Mám skvělou skupinu složenou z výborných muzikantů, pocházejících z poloviny ze Slovenska: Andrej Karlik - sólová kytara, Jiří Stejskal - baskytara a Peter Hrncirik - bicí. Já zpívám a hraju na elektrickou kytaru, abych klukům trochu pomohla," prozradila Sabina Křováková s tím, že písničky zpívá česky, skládá je doma při červeném světle a s kolegy z kapely je pak ve zkušebně ještě vylepšují. Pro mladou zpěvačku je to již druhá letošní nabídka ze šoubyznysu, která se takzvaně neodmítá. Na jaře získala roli Sophie v nově připravovaném muzikálu Mamma Mia! Mladá zpěvačka tak prožije opravdu umělecky nádherný podzim. Čeká ji ale také moře práce. Černobílé turné 2014 startuje 15. října a to je v době, kdy začnou i naplno zkoušky na Mamma Mia pod režijním vedením Antonína Procházky. Sabina ale věří, že vše zvládne s přehledem, a že turné pro ni bude příjemným zpestřením při zkoušení světově úspěšného muzikálu, jehož premiéra se uskuteční v prosinci letošního roku v Kongresovém centru Praha.

 

"Těším se na oba projekty, ale přece jen se cítím jistěji na pódiu s kapelou v zádech. V muzikálu jsem nikdy nevystupovala, bude to pro mě nové a beru to jako obrovskou výzvu. Věřím, že se mi podaří všechno skloubit dohromady a všechno dělat naplno," podotkla Křováková.

Repertoár tedy bude vesměs český, autorský a Sabina tak se svou kapelou chce divákům ukázat to nejlepší...

"Předskokanku Sabinu Křovákovou, která je nesmírně pečlivá a profesionální, si diváci Černobílého turné 2014 užijí jak na koncertech v Česku, tak i následně na Slovensku. Naši sousedé ji dobře znají právě proto, že vzešla ze soutěže Česko Slovenská Superstar," podotkl PR manažer turné René Kekely.

Sabina "Jopli" Křováková se narodila ve znamení Vodnáře, a to ji i podle mnoha numerologů a astrologů předurčuje k umění. Vystudovala Evropskou obchodní akademii, nyní studuje na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně obor Popularizace hudby a organizace hudebního života. Kromě zpěvu ráda čte, píše povídky a texty a sportuje.

Přezdívku Jopli (podle Janis Joplin) jí dali kamarádi, díky jejímu výraznému, živelnému hlasu. Více informací najdou zájemci na webu. www.sabinakrovakova.eu

 

Termíny koncertů Černobílého turné 2014:

15. 10. PRAHA

17. 10. PARDUBICE

19. 10. OSTRAVA

21. 10. Košice

23. 10. Bratislava

Ceny vstupenek: 1290,- Kč (SUPER VIP místa) 990,- Kč (exkluzivní místa) 790,- Kč (krásná místa)

590,- Kč (běžná místa se stále výbornou viditelností a poslechem) 390,- Kč (dobrá místa)

ZTP/P 99,- Kč, pouze 1+1 v obchodním odd. Ticket Art Production

Rezervace a prodej vstupenek: www.ticket-art.cz , www.ticketportal.cz

Kontakt pro média: René Kekely PR manažer - LUCIE BÍLÁ Černobílé turné 2014 Tel.: 724 850 690

 

red:fel /zdroj:TZ-Rene Kekely / foto:: Martin Beck© 2021 Celebrity za plentou Praha