Richard Krajčo si na koncertu v Třeboni ZAPLAVAL

Richard Krajčo si na koncertu v Třeboni  ZAPLAVAL

SkočiL do davu a „zaplaval si“ mezi fanoušky. Při pátečním téměř dvouhodinovém koncertu v třeboňském  zámeckém parku zpěvák kapely Kryštof - Richard Krajčo. Publikum neochudil ani o starší hity a navozená atmosfera byly skutečným zážitkem pro davy faninek, příznivců a věrných posluchačů skupiny Kryštof.


V Třeboni je Richard Krajčo s kapelou už od úterka, uspořádali si zde i soustředění, kde společně ladí program prázdninových Kryštof Kempů. Vymysleli si totiž na letošní léto svůj vlastní open air festival, na němž chtějí vybočit ze zaběhlého pojetí podobných akcí. O prázdninách vystoupí v sedmi přírodních amfiteátrech a uspořádají tam celodenní zážitkovou akci pro všechny generace, při níž bude důležitá jak hudba, tak další vyžití pro celé rodiny. Hlavní myšlenkou je dát prostor pro setkání s fanoušky a navodit přátelskou atmosféru bez bariérových plotů. „Tady v Třeboni vybíráme pro kempy repertoár a předěláváme aranže, protože většinou tam budeme hrát akusticky. A také chystáme workshopy, například kytarový, fotografický či kuchařský,“

upřesnil Krajčo. Tři z plánovaných Kryštof Kempů už jsou vyprodané a rychle mizí i vstupenky na další. Bližší informace jsou na www.krystofkemp.cz.

red:fel / zdroj: BARNY / foto:czppraha-jj© 2021 Celebrity za plentou Praha