Vychází kniha Stanislava Bernarda TVRDOHLAVÝ MUŽ

Vychází kniha Stanislava Bernarda TVRDOHLAVÝ MUŽ

Kniha Tvrdohlavý muž ukazuje, že novodobá česká historie, to nejsou jen nedůvěryhodní politici, ale také osvícení podnikatelé, kteří se nebojí riskovat a kteří mají své sny a vize. Nemůžou se líbit úplně každému. Ale právě pro svou osobitost a svéráznost jsou hodni následování.


Stanislav Bernard. Spolumajitel Rodinného pivovaru Bernard v Humpolci se narodil 14.10.1955 v Opavě. Zakladatel Českého svazu malých nezávislých pivovarů vystudoval Vysokou školu dopravy a spojů v Žilině, je ženatý a má dvě dospělé děti. Historicky první nositel titulu Brand manager roku 2000.

Vlastní cestou k poctivému českému pivu… To je směr, jímž se v roce 1991 vydal Stanislav Bernard se svými společníky v humpoleckém pivovaru. A zatímco státní dluh České republiky má dnes dlouhou řadu nul, Rodinný pivovar Bernard splatil obrovské počáteční úvěry a již léta je prosperující firmou, která vyváží pivo do různých koutů světa.

Nejoriginálnější český pivovarník, kterému vůbec není jedno, co se kolem něj děje. Manažer, jenž zůstává nohama na zemi a neztrácí smysl pro humor. Otevřený člověk, který ví, že úspěšné podnikání stojí především na kvalitě, kreativitě, spolupráci a odvaze neustále vstupovat na neprobádaná území. Díky originálnímu stylu se z piva Bernard podařilo vytvořit kultovní značku.

 

red:fel / foto:czppraha

 

 © 2021 Celebrity za plentou Praha