ČERNOBÍLÉ TURNÉ Lucie Bílé

ČERNOBÍLÉ TURNÉ Lucie Bílé

Zlatá slavice Lucie Bílá se po loňském obrovském úspěchu Černobílého turné rozhodla, že se s unikátní show opět vrátí. Opět se tak mohou příznivci zpěvačky těšit na celkem 5 exkluzivních koncertů, přičemž tři se odehrají v České republice a dva na Slovensku. V říjnu budou mít diváci jedinečnou šanci navštívit ČERNOBÍLÉ TURNÉ 2014 v Praze, Pardubicích a Ostravě. Následovat budou koncerty v Košicích a Bratislavě!


„Mám dvě velké motivace přidat v Čechách tři a na Slovensku dva exkluzivní Černobílé koncerty. První je zájem lidí, kteří se loni na koncert nedostali, nebo jej chtějí vidět znovu a druhou motivací je záznam koncertu na DVD. Říká se, že co se napíše či natočí, nemusí se pamatovat. A já bych si moc přála, aby se na jedno z mých největších turné nezapomnělo! Už teď se na tu velkou jízdu se svým týmem moc těším,“ říká Lucie Bílá, která si zcela jistě připraví pro své fanoušky to nejlepší z nejlepšího a určitě i něco navíc. Haly v Praze, Pardubicích, Ostravě a na Slovensku v Košicích a Bratislavě se znovu rozezní nejoblíbenějšími písničkami Lucie Bílé a na každém z koncertů rozdá tato nejúspěšnější a nejlepší česká zpěvačka spoustu energie, lásky a optimismu, který je jí tolik vlastní. „Přeju si, jediné, aby to bylo opět něco výjimečného. Jsem posedlá tím, co dělám, ale budu ráda, když to nebude jen muzika, ale především zážitek,“ říká o svém dosud největším turné Lucie Bílá.

Termíny koncertů Černobílého turné 2014:

15. 10. Tipsport Arena - PRAHA

17. 10. ČEZ Arena - PARDUBICE

19. 10. ČEZ Arena - OSTRAVA

21. 10. Steel Arena - Košice

23. 10. Zimní stadion Ondreje Nepelu - Bratislava

Kromě samotné show je výjimečné i technické vybavení celého turné!

Aparaturu bude převážet 8 kamionů a cca 15 doprovodných osobních automobilů a dodávek. Celková váha techniky je zhruba 100 tun. Rozměry scény jsou 28 x 16 metrů. Její součástí bude molo o rozměrech 8 x 3 metry, zakončené druhým menším pódiem. Nad molem budou zavěšeny pojízdné kruhové konstrukce, které budou osazeny LED obrazovkami. Součástí pódia bude i speciální hydraulická plošina, bohatá pyrotechnika, využívající technologii CO2 jet, černo-bílé konfety a standardní pyrotechniku. Technicky bude hladký průběh tour zajišťovat na 80 lidí, celkově pak asi 250 lidí. Na Černobílém turné 2014 opět nebude chybět repertoár poskládaný z popu, rocku, šansonů či muzikálových hitů. Právě Lucie Bílá je jednou z nejznámějších muzikálových interpretek. „Je to směs písní z projektů - od Bídníků, přes Drákulu, Krysaře, Johanky z Arku až po Carmen, nebo současnou Aidu. Určitě zazní známé hity, které fanoušci znají z koncertů, rádií, televizí, či z Lucčiných desek. Žádné významné změny repertoáru nechystáme, pokud tak jen velmi drobné,“ prozradil hudebník Petr Malásek, bez kterého si Lucie Bílá, jak sama říká, neumí představit žádný ze svých koncertů.

Mezi hosty Lucie Bílé na Černobílém turné 2014 zůstávají světlomalíř a „iluzionista“ Alex Dowis, famózní bubeník Mika Ronos /Michal Bečka/ a i multižánrová slovenská taneční skupina The Pastels. Všichni tito hosté vzešli z úspěšné televizní soutěže Česko-Slovensko má talent, jejíž porotkyní zpěvačka v minulých ročnících byla. Černobílé turné 2014 má po loňském velkém úspěchu i charitativní podtext. Jelikož Lucie Bílá dlouhodobě spolupracuje s Kontem Bariéry, rozhodla se pokračovat v háčkování černých a bílých srdíček, kdy výtěžek z jejich prodeje půjde opět na konkrétní, adresnou pomoc klientům Konta Bariéry. „Vloni se Lucii podařilo jen v rámci turné uháčkovat neuvěřitelných 527 srdíček. Vybralo se 200 tisíc korun. Výtěžek nakonec nepokryl jen potřeby původně dvou vybraných lidí, ale dokázal pomoc dalším třem. Lucie za to získala zápis v České knize rekordů a je oficiální držitelkou rekordu v největším počtu uháčkovaných srdíček /v rámci benefiční části turné/,“ podotkl PR manažer Černobílého turné 2014 René Kekely. V letošním roce budou vybrány opět nejméně dva konkrétní případy, kdy handicapovaní lidé potřebují získat finanční prostředky například pro zdravotní či kompenzační pomůcky, či jiný druh pomoci.

„Uháčkování jednoho srdíčka trvá asi dvacet minut. Háčkuju skutečně všude, třeba při cestách autem. Nerada sedím někde jen tak a ztrácím čas. A pokud to někomu pomůže, vím, že to nedělám marně. Chci, aby lidé měli něco, co mohu vlastnoručně vytvořit, proto jsem ráda, že se mi daří háčkovat srdíčka a věřím, že zase pomůžeme těm, kteří to opravdu potřebují“ dodala Lucie Bílá.

Vstupenky na všech pět koncertů ČERNOBÍLÉHO TURNÉ 2014 jsou v prodeji

Ceny vstupenek:

1290,- Kč (SUPER VIP místa) 990,- Kč (exkluzivní místa) 790,- Kč (krásná místa)

590,- Kč (běžná místa se stále výbornou viditelností a poslechem) 390,- Kč (dobrá místa)

ZTP/P 99,- Kč, pouze 1+1 v obchodním odd. Tiket Ar Production

Rezervace a prodej vstupenek: www.ticket-art.cz , www.ticketportal.cz

 

red:fel / zdroj René Kekely  PR manažer – LUCIE BÍLÁ Černobílé turné 2014

 © 2019 Celebrity za plentou Praha