Lucie Bílá dál představuje svůj Recitál

Lucie Bílá dál představuje svůj Recitál

Lucie Bílá dál představuje svůj Recitál a na podzim opět vyjede na Černobílé turné. Zlatá slavice Lucie Bílá představí během května svůj projektRecitál ve čtyřech městech. Zazní na něm písně ze stejnojmenného CD, které před časem vydala. Na podzim se opět vrátí na velké scény v rámci veleúspěšného Černobílého turné 2014.


Už 21. května vystoupí Lucie Bílá se svým dvorním klavíristou Petrem Maláskem v rámci Recitálu v táborském hotelu Palcát. O den později v Klatovech, 25. května uvidí a uslyší Lucii Bílou její příznivci vmZámecké jízdárně v Českém Krumlově a 29. května v Kulturním domě Lorec v Kutné Hoře. Všude bude zpěvačku doprovázet právě již zmíněný

Petr Malásek, bez kterého si, jak často sama říká, nedovede představit žádné ze svých vystoupení, ať už jde o komorní či mega koncerty. "Není nikdo, s kým se cítím na jevišti tak opravdově jako právě Petrem Maláskem. Od prvního do posledního tónu jsme jedna bytost, jedna umělecká duše a jen s ním můžu lidem říci, co cítím, co mě trápí, co mě dělá šťastnou. Už proto naše společné koncerty zbožňuji," říká Lucie Bílá. Zpěvačka sama, která je známá tím, že všechna svoje vystoupení vždy velmi prožívá, k tomu dodává: "Naše společné dítě jménem Recitál je pro mne jeden z nejemotivnějších, nejupřímnějších a nejkrásnějších projektů, jaké jsem kdy lidem připravila..." Diváci, kteří si v následujících týdnech nenechají v jižních, západních a středních Čechách ujít tyto koncerty, se mohou těšit na české, zámořské, anglické i francouzské melodie, jež dostaly jednotící formu. Písně zpěvaččinu srdci velmi blízké získaly až šansonově důvěrnou interpretaci. Pro Lucii to ale není konečná v rámci letošních koncertních turné. Už na podzim opět vyrazí se svou mega show Černobílé turné 2014 do tří českých a dvou slovenských měst. "Už teď se moc těším na to, až si zopakujeme ten loňský nářez.

Letos ale mají všichni šanci jen v Praze (15. 10.), Pardubicích (17. 10.), Ostravě, (19. 10.) Košicích (21. 10.) a Bratislavě (23. 10.). Vracíme se letos proto, že jsme si to s mým týmem vloni skvěle užili a taky je to šance pro ty, kteří u toho chtějí být znovu, i pro ty, kteří to ještě neviděli a nezažili," zve všechny fanoušky Zlatá slavice. Vstupenky na koncerty Lucie Bílé si lze zajistit na www.ticketpro.cz, www.ticketstream.cz, www.ticketporal.cz, www.ticket-art.cz.

 

Red: fel / zdroj: René Kekely PR manažer Lucie Bílá - Černobílé turné 2014© 2019 Celebrity za plentou Praha