PŘÍBĚH KMOTRA

PŘÍBĚH KMOTRA

Druhý nejnavštěvovanější film loňského roku Příběh Kmotra právě vyšel na DVD. Petr Nikolaev za něj získal titul World Cinema Best Director. Film Příběh kmotra, který byl v loňském roce druhým nejnavštěvovanějším českým filmem v loňském roce (a čtvrtým za 2013 vůbec) právě vychází na DVD a Blue Ray (7. května 2014). DVD bude exkluzivně k dostání pouze v síti prodejen Tesco do 7. července, dále pak běžně v distribuci.


Jeho režisér a koproducent Petr Nikolaev byl za něj začátkem dubna oceněn prestižním titulem World Cinema Best director na Phoenix Film Festivalu ve Spojených státech.  Za zmínku určitě stojí, že na stejném festivalu film Petra Nikolaeva Lidice získal  World Cinema Audience Awards.

Trailer k filmu Příběh Kmotra naleznete zde http://bit.ly/19lTQLF .

Film Příběh Kmotra vstoupil do kin 24. října 2013. Je inspirován bestsellerem Jaroslava Kmenty Kmotr Mrázek. Přináší drama o muži, který toho věděl příliš. Příběh jeho velké lásky, lásky k penězům, stvořil osvědčený tým – režie a scénář Petr Nikolaev (Lidice, Báječná léta pod psa, Jménem krále, atd.), střih Adam Dvořák (Lidice, Martin a Venuše, Bobule, atd.) a produkční společnost U. F. O. Pictures (Lidice, Mamas & Papas, Bobule, Vrtané lahve, Kuky se vrací, atd.)

V hlavních rolích: Lukáš Vaculík, Ondřej Vetchý, Kryštof Hádek, Vica Kerekes.

Dále hrají: Andrej Hryc, Filip Kaňkovský, Jan Vondráček, Jiří Dvořák, Vladimír Brabec a další


Další informace naleznete na www.pribeh-kmotra.cz.

Mediální partneři filmu:


 

red:fel / zdroj: TZ Johana Turnerová / Foto kredit: archiv U.F.O. Pictures.© 2021 Celebrity za plentou Praha