TEREZA -etiketa pro dívky

TEREZA -etiketa pro dívky

KŘEST KNIHY Ladislava Špačka TEREZA – etiketa pro dívky proběhl v prostorách Paláce knih LUXOR v pondělí 14.4.  Ladislav Špaček si pozval jako hosta a zároveň kmotru své knihy…mladou, příjemnou, herečku Šárku Vaculíkovou, která knihu již přečetla a ocenila její svižné vyprávění, praktické rady, ale zároveň vysokou morální úroveň, na kterou příběh poukazuje


Šárka doporučila svým obdivovatelkám, které si chodily pro autogramy,aby si raději zvolili za vzor knižní hrdinku než její poměrně zápornou a komplikovanou postavu Adriany ze známého TV seriálu Ulice.

Ladislav Špaček se nebál uvést příklad z vlastní rodiny, s humorem sobě vlastním vylíčil jak syn Radim právě tom kritickém věku odešel z domova, ale tak, že o něm delší dobu ani nevěděli.Po létech pak jel s tehdejším prezidentem Václavem Havlem na filmový festival v Karlových Varech, jejich první film, který shlédli a který sklidil obrovský úspěch byl od režiséra Radima Špačka. Byl to příběh o mladých lidech přímo žijících ve válečných podmínkách, které tehdy byly v Srbsku.Radim Špaček je držitelem Českého lva.

knihu vydalo nakladatelství  Mladá fronta a.s.

red:jajy / foto:czppraha© 2021 Celebrity za plentou Praha