HODINÁŘSTVÍ BECHYNĚ NOVĚ I NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ

HODINÁŘSTVÍ  BECHYNĚ  NOVĚ I NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ

Novou prodejnu na Václavském náměstí 10 otevřelo Hodinářství Bechyně. Frekventovaná nákupní třída se tak po nedaleké Štěpánské ulici, kde hodinářství funguje už od roku 1992, stala druhým místem, na kterém firma nabízí luxusní náramkové hodinky, natahovače a šperky světových značek.Motivem pro otevření nového obchodu byl úmysl přiblížit se zákazníkům rozšířením naší nabídky. Malé prostory ve Štěpánké neumožňovaly další růst společnosti.


To umožní až nové prostory o rozloze 65 metrů čtverečních v přízemí budovy s číslem 10. Velkorysejší obchodní plocha zde umožní hodinářství Bechyně nabízet nejen stávající osvědčené značky, ale i značky nové.

V současné době hodinářství nabízí luxusní náramkové hodinky značek Rolex, Tudor, Bovet, Longines, Tissot, Certina, Zanneti, Calvin Klein. Natahovače Friedrich Lederwaren, nebo Swiss Kubík. Šperky značek Thomas Frieden, Esterstyle a Majorika.

„ Vždycky jsem kladl velký důraz na odbornost a profesionalitu našich hodinářů a personálu. Poskytnout našemu zákazníkovi co nejkvalitnější servis je pro mne prvořadá záležitost. Proto jsem rád, že jsme nové prostory nalezli v těsné blízkosti našeho hodinářského servisu, který i nadále zůstává v prodejně ve Štěpánské ulici“, říká majitel společnosti Hodinářství Bechyně pan Vladimír Bechyně.

Hodinářství Bechyně je rodinná firma s mnohaletou tradicí, která byla založena v roce 1992. Specializuje se na prodej luxusních náramkových hodinek, natahovačů a šperků. Velkým úspěchem byl rok 1996, kdy firma jako první v České republice a východní Evropě vůbec získala výhradní zastoupení švýcarské značky Rolex a další následoval , když v roce 2010 rozšířila své portfolio o velkoobchodní zastoupení značky Longines pro Českou republiku.

 

Red:fel/foto:czp/zdroj:Hodinářství Bechyně© 2020 Celebrity za plentou Praha