Slávek Boura v ohrožení života: co mu provedl jeden z hostů jeho show?

Slávek Boura v ohrožení života: co mu provedl jeden z hostů jeho show?

Boura už víc než rok pravidelně uvádí vlastní pořad s názvem Slávek bourá show, s hosty vo co go. Na tuto imporvizační show si vždy zve tři zajímavé hosty, které postupně zpovídá a během interview se s humorem sobě vlastním snaží dopátrat, o co v dnešním životě vlastně jde. Tentokrát si do Divadla Bez Hranic pozval operní pěvkyni Editu Randovou, spisovatelku a scenáristku Markétu Harasimovou a hledače pokladů Jiřího Mužíka.


Během akce, kterou doprovázely salvy smíchu z hlediště, zazněla také spousta zajímavých informací. Diváci se tak například dozvěděli, že Edita Randová vystupovala mimo jiné také v Číně. Nemuseli však propadat panice kvůli případné hrozbě koronaviru, jelikož diva následně přiznala, že od doby její návštěvy nejlidnatější země světa uplynulo téměř osm let.

 

Nakladatelství MaHa, s.r.o.

 

Markéta Harasimová se coby autorka detektivních románů a psychothrillerů na Slávkovu výzvu postavila do role psychopata ozbrojeného nožem a moderátor měl co dělat, aby si uchránil kůži i jiné tělesné partie. Útok bodnou zbraní okomentoval slovy: „No teda není to zrovna ten nejlepší pocit na celém světě!“ Naštěstí se jednalo o divadelní zasouvací nůž, takže Bourovi skutečné nebezpečí nehrozilo.

 

red:fel/foto:Dušan Prouza/zdroj:TZ-Nakladatelství MaHaFotogalerie

12253 12254 12255

© 2023 Celebrity za plentou Praha