Vycházející hvězda NYKKI odkrývá nejhlubší emoce v odvážném novém singlu 'LOST MY MIND'

Vycházející hvězda NYKKI odkrývá nejhlubší emoce v odvážném novém singlu 'LOST MY MIND'

Vždy je prostor pro novou dívku, která si chce najít své místo ve světě popu a Nykki je nejnovější hvězdou, která to udělala." BILLBOARD

"Jakoby se spojily Ava Max a Kim Petras dohromady ..." Popwrapped


Nykki oficiálně vstoupila na scénu v létě tohoto roku a to se svým debutovým singlem, 'No Cry'. Ten do dnešního dne stihl na YouTube překonat magickou hranici 1 miliónu, o čem se mnohým debutujícím umělcům může pouze zdát. Zmíněný debut 'No Cry' zároveň katapultoval zpěvačku s českými kořeny do mezinárodních popových vod v doprovodu recenze od magazínu Billboard. Aby toho nebylo málo, taneční remix 'No Cry' z dílny DJe Leona Louro, zabodoval v žebříčku UK Commercial Pop Top 30 Club Charts.

Po úspěších debutu 'No Cry' se popová princezna Nykki vrací s dalším kusem vydařeného popu. Její nový singl 'Lost My Mind' oficiálně vychází na všech digitálních platformách 11. prosince.

Při nahrávání novinky 'Lost My Mind' Nykki znovu spojila síly s Timem DEAL, britským producentem, který má na kontě spolupráci s Tomem Walkerem na jeho singlu 'My Way' či zpěvačkou Lily Allen na singlu 'Waste'. Prostřednictvím skladby 'Lost My Mind' se Nykki představuje jako umělkyně, která dokáže zlomené srdce proměnit na future hit, se kterým se ztotožní mnozí její fanoušci, kteří si prošli rozchodem."V 'Lost My Mind' jsem si dovolila prozkoumat své nejtemnější emoce. Skladba mluví o období, kdy jsem doslava ztratila sama sebe po rozchodu. Chtěla jsem ukázat, jaký dopad to mělo na mou mysl. Někdy děláme věci, o kterých si myslíme, že bychom je nikdy pro nikoho neudělali - i o tom je tento song, "odhaluje Nykki inspiraci, která stojí za jejím novým trackem.

Silnou emoci singlu podtrhuje videoklip, který zobrazuje příběh ženy se zlomeným srdcem a její transformaci na "bad girl", při čemž na vyjádření emocí Nykki využívá, jak to má ve zvyku, tanec a signifikantní choreografie. Nykki vložila scénář a režii klipu do rukou mladého zkušeného modela a režiséra Petra Havránka, který si nakonec zahrál i roli "bad guy", uneseného Nykki a její dívčí bandou. "Když jsem psal scénář, ještě jsem netušil, že budu v klipu i hrát. Jakou boudu jsem si na sebe ušil, jsem si uvědomil, až když mě banda dívek začala táhnout polonahého po zemi ... "vzpomíná dnes už s úsměvem na natáčení Petr Havránek, který se jako model stal v posledních letech tváří nejprestižnějších světových módních domů Giorgio Armani, Calvin Klein či Dolce & Gabbana.

https://www.youtube.com/watch?v=Nz19ZS02uDA&feature=youtu.be

FOLLOW NYKKI

www.nykkimusic.com

red:fel/zdroj:TZ-Zdena SelingerováFotogalerie

11845 11846 11848

© 2023 Celebrity za plentou Praha