Verešová vzala malé svěřence z dětského domova do kina

Verešová vzala malé svěřence z dětského domova do kina

Po úspěšné 4DX Challenge v Praze, kdy létali vzduchem Kohák, Mottlová i Decastelo, přivezla společnost Cinema City bláznivou sedačku otáčející se všemi směry do Plzně. Víkendovou zábavu si nenechala ujít ani modelka Andrea Verešová, která udělala radost dětem z dětského domova, a společně vyrazily sedačku zdolat.


Udržet krabici s popcornem na sedačce, která s člověkem hází všemi směry, nebylo ani za mák jednoduché. Soutěže se mohl zúčastnit každý zdarma a výhry byly odstupňované podle toho, jak dlouho účastník krabici s popcornem udržel, než mu uletěla. Vstupenku pro sebe i svůj doprovod do kina na 4DX formát zdarma dostali ti, kteří na sedačce vydrželi déle jak 45 sekund. Plzeň byla oproti Praze úspěšnější, nad pomyslnou hranici se dostalo 30 soutěžících a padl i rekord - minuta a 15 sekund. Verešová dorazila v obležení dětí. “Moc jsme si to společně užili, byla to zábava”, uvedla modelka, která Dětský domov Domino dlouhodobě podporuje skrze svůj nadační fond. Děti si odnesly spoustu cen a nakonec s Andreou vyrazily do kina na pohádku.

4DX je speciální filmová technologie, která působí na všech pět smyslů. V sále s takovým formátem na diváka stříká voda, fouká vítr, zažije mlhu, blesky a mimo jiné se sedačka pod ním pohybuje různými směry. To vše proto, aby si z filmu odnesl ten nejlepší filmový zážitek. Takové sály můžete navštívit nejen v Plzn, ale i v Praze, a to v Cinema City Chodov a v Cinema City Nový Smíchov.

Více o formátu a aktuálních projekcích se dozvíte na: www.cinemacity.cz/4dx

 

red:fel/zdroj:TZ-Lucie VeselFotogalerie

11779

© 2023 Celebrity za plentou Praha