Kohák, Decastelo i Mottlová létali vzduchem

Kohák, Decastelo i Mottlová létali vzduchem

O víkendu to v obchodním centru Westfield Chodov žilo. Společnost Cinema City si pro návštěvníky připravila soutěž o ceny v divoké 4DX Challenge. Kohákovi stály vlasy hrůzou, Mottlová si zaposilovala a Decastelo to tak bavilo, že se vrátila ještě další den.


4DX sály v Cinema City nabízí speciální filmovou technologii, která stimuluje všech pět smyslů, a tak divákovi přináší maximální filmový zážitek. Fouká na vás vítr, různé vůně, stříká voda, ale hlavně se s vámi pohybuje sedačka všemi směry. A tento zábavný formát vytáhla společnost Cinema City z kina ven a nabídla jej o víkendu jako atrakci návštěvníkům obchodního centra Westfield Chodov. Absolvování 4DX Challenge vypadalo na první pohled jednoduše – posadili jste se na sedačku, která se otáčí všemi směry a hlavním úkolem bylo udržet v ruce popcorn co nejdéle. Jenže! Sedačka měnila směr jízdy poměrně nečekaně a s různou intenzitou a rychlostí. Výhry pro odvážné účastníky byly odstupňované podle toho, jak dlouho popcorn udrželi v ruce. Ti, kteří to zládli déle jak 45 sekund získali vstupenku na 4DX formát zdarma. Tak dlouho vydrželo o víkendu pouze 20 účastníků 4DX Challenge.

Výzvu si nenechaly ujít ani české celebrity. Moderátoři Jakub Kohák a Eva Decastelo dorazili se svými ratolestmi, ale sami neodolali a divokou sedačku také vyzkoušeli. Eva Decastelo na Chodov dojela rovnou dvakrát. „Je to masakr, hrozně mě to baví. Tady si zablbnem a pak si rovnou dojdeme užít nějaký film do kina. Nejspíš zůstanem v módu a zajdem do 4DX sálu”.

To Bára Mottlová si zas chválila, jaká je výzva posilka. “Není to jednoduché se udržet a ještě se soustředit na to, aby vám popcorn nespadl. Zatínáte hodně břišní svaly, takže dneska už nemusím jít cvičit. Odměna v podobě vstupenky nebo popcornu zdarma už je jenom sladkou tečkou”, dodala krásná zpěvačka a herečka s úsměvem.

Sály s 4DX formátem naleznete po dvou v Praze, v Cinema City Chodov a v Cinema City Nový Smíchov, a pak i v Plzni. Více o formátu a aktuálních projekcích

se dozvíte na: www.cinemacity.cz/4dx

 

red:fel/zdroj:TZ-Lucie Veselá PR ConsultantFotogalerie

11607 11608 11609 11610 11611

© 2023 Celebrity za plentou Praha