Ženská na vrcholu

Ženská na vrcholu

V komedii, která je plná humoru, lásky a krásných zasněžených exteriérů, uvidí diváci v hlavních  rolích Annu Polívkovou, Martina Dejdara, Marka Němce, dále Janu Krausovou, Marka Adamczyka, Danicu Jurčovou,  Romana Pomajba a talentované dětské herce - Antonína Holoubka a Emmu Voksovou.

Hudba k filmu je dílem renomovaného muzikanta Michala Pavlíčka, písně nazpívali Kamil Střihavka, Bára Basiková a Matěj Ruppert.

 

Bioscop uvede do kin od 7.listopadu.


Trailer ke zhlédnutí zde https://www.youtube.com/watch?v=Dwc58Ic6ops

 

Synopse:
Trochu svérázná, svobodná matka, úspěšná majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková) odjíždí  na popud své tety Ely (Jana Krausová) s nadšeným osmiletým synkem Mikulášem strávit advent na horách, aby se vyhnula svému citovému problému.  Díky své roztržitosti a hře osudu se ocitá na vysokohorské chatě, kde samotářský horal Richard (Martin Dejdar) provozuje adrenalinové sporty a žije tu se svou malou dcerkou Zuzou a živelným bratrem Mišem (Marek Němec), uznávaným členem horské služby, milovníkem žen a zábavy. Celá tahle nesourodá partička se ve sněhem zapadané Samotě rozhodně nenudí. A to Helena ještě netuší, že v tu samou dobu její starostlivá milující matka (Jana Preissová) donutí protestujícího otce (Bolek Polívka), aby vyrazili na hory za nimi. Jsou Vánoce a rodina musí být přece pohromadě!

 

red:fel/zdroj:TZ-Jana ŠafářováFotogalerie

11505 11506 11507 11508 11509 11510 11511 11512

© 2020 Celebrity za plentou Praha