DALŠÍ TARZAN SE OŽENIL

DALŠÍ TARZAN SE OŽENIL

Jeden z hlavních představitelů Tarzana ve stejnojmenném muzikálu Peter Pecha a Kateřina Sedláková se konečně vzali. Sňatek uzavřeli po osmi letech ve slovenských Kopčanech. Již letos v červnu se přitom oženil také David Gránský, další ze čtyř Tarzanů v Divadle Hybernia.


Zbývají tak už jen dva svobodní Tarzani Vojtěch Drahokoupil a Robert Urban známý ze seriálu První republika.Svatba Petera a Kateřiny se přitom neodehrála jen tak někde. Své ano si řekli v nejstarším dochovaném kostelíku na území někdejšího Československa, svaté Markétě Antiochijské v Kopčanech.„Jsme doslova česko-slovenský pár, tak jsme i svatbu pojali československy. Obřad v kostele na Slovensku, hostina pak v Česku. S jídlem se teď ale musím hlídat kvůli muzikálu Tarzan. Je to nesmírně náročné představení a já kvůli tomu chodím téměř denně do posilovny. Na svatební hostině jsem si ale přeci jen dopřál,“ přiznává Pecha.

„Tarzan je pro Petera velkou výzvou a vždycky když přijde takhle náročná role, která s sebou nese i povinnost fyzické přípravy, začne dřít naplno. Obdivuji, že je schopen se do práce na roli tak ponořit a odevzdat tomu maximum. Moc mu fandím a podporuji ho,“ svěřila se novomanželka.

Svatby přitom provázejí Tarzana už celé léto. Další z Tarzanů, David Gránský si vzal Nikolu Madunickou 19. června a krásná představitelka Jane Petra Vraspírová a Roman Vojtek uzavřeli sňatek 13. července. Neméně půvabná Ivana Korolová je vdaná od roku 2017. Víte, kdo z dalších hvězda Tarzana je ještě volný? Podívejte se na kompletní obsazení a tipněte si.

Muzikál Tarzan s písněmi Phila Collinse je nejočekávanější muzikálovou událostí nadcházející sezóny. Představení v sobě totiž kombinuje vedle herectví a zpěvu ještě propracovanou multimediální projekci a náročné akrobatické prvky alá Cirque du Solei. Muzikál přichází do Prahy díky osobní iniciativě a podpoře Milana Fila, majitele investiční skupiny Eco-Investment, jejíž součástí je i divadlo Hybernia.

 

red:fel/zdroj:TZ-Martin OpatrnýFotogalerie

11296 11297

© 2023 Celebrity za plentou Praha