Electric Lady na desce coverů J.A.R. ESKALACE BOBRA 2019

Electric Lady na desce coverů J.A.R. ESKALACE BOBRA  2019

Energická hudebnice, zpěvačka a kytaristka Electric Lady vystupuje častěji v zahraničí než u nás, to ovšem neznamená, že by s českou hudební produkcí neměla nic společného. Právě naopak! Podílela se na mnoha projektech, ať už autorsky nebo jako zpěvačka a kytaristka, vystupovala na pódiích s mnoha českými zpěváky, na jejich koncertech či kulturních akcích. Za zmínku stojí třeba Rytmus, Leoš Mareš nebo Monkey Business.


"Když jsem v roce 2009 se svou autorskou kapelou Rubiano vydala desku The Loud Summer a té si všimnul Dan Bárta, dokonce za mnou na jednom koncertě  tenkrát přišel s tím, že se mu líbí moje nápady a hudební tvorba kapely Rubiano", prozradila zpěvačka střípek z prvopočátku své dráhy. "Následně, myslím, že po čtyřech letech, po mém návratu z USA, jsme se s JAR potkali na plzeňském festivalu Pilsnerfest v backstage. Potom jsme byli pozvaní na festival Romana Holého - Šumavarocks. Ten rok jsem se stala firemní hráčkou Fendera a měla jsem za sebou čerstvě natočenou debutovou desku Electric Lady - ELECTRICAL. A tehdy to snad všechno začalo, což bylo léto roku 2015. V backstage jsme se s Romanem Holým setkali i si popovídali nějak víc o muzice. Když to řeknu zkráceně, vznikla z toho spolupráce s Monkey Business. 
Roku 2018 ji Roman Holý oslovil, aby s kolegou baskytaristou Markem Marsie Cábou   zremixovali jednu písničku na desku remixů JAR. Povedlo se, a kapela si jejich song vybrala, že prý se jim líbí. Takto se ocitli na první pozici v kompilaci desky coverů J.A.R. ESKALACE BOBRA  2019, na které můžete najít i další interprety jako třeba Báru Polákovou nebo Michala Skořepu, Midi Lidi apod....

red:fel/zdroj:Helena Váňová Production/foto: NemorosFotogalerie

11052 11053 11054

© 2019 Celebrity za plentou Praha