Martin France narozeniny

Martin France narozeniny

Do posledního místa obsazená romantická restaurace Černý kohout na barrandovském kopci, která se proslavila televizním pořadem Ano, šéfová, se otřásala v základech, protože tu zpěvák, producent a herec Martin France slavil své kulaté jubileum. Oslavil zde padesát let svého bytí. A jak se všichni jeho přátelé a kamarádi přesvědčili, tak věk je v jeho případě skutečně jen číslo.


Martin měl připravená pro přítomné dvě překvapení. Nejdříve zazpíval trefně Zmožkův hit „Už mi lásko není 20 let“ a poté se vrátil do svých tanečních začátků a předvedl s bývalou taneční partnerkou a současnou zpěvačkou Zuzanou Novou směs rumby a jivu, s níž by si mohli klidně troufnout soutěžit i v oblíbené soutěži ČT StarDance.

Popřát a zazpívat přišla fungl novému padesátníkovi řada známý osobností. Kromě rodičů a nejbližšího příbuzenstva se na večírku objevili třeba Felix Slováček s partnerkou Lucií Gelemovou, Milan Drobný s manželkou, který si střihl směsici rokenrolů, Martin Maxa přišel popřát se svou oblíbenou kytarou, rockově laděné dudácké duo z Blatné, Jarek Šimek se svým hodícím se songem „Narozeninová“, Dana Vlková a Hana Buštíková neboli duo Kamelie, Monika Absolonová, Magda Malá s muzikálovým hitem „Samotářka“, Markéta Muzikářová, která program obohatila houslovým číslem, Marian Vojtko. Leona Machálková, která si přizvala Franceho na parket při písničce Simply The best a zatančila si s ním. Zazpívala i Světlana Nálepková, která všechny přítomné „dostala“ narozeninovou zdravicí, která se promítala na plátno a pro oslavence byla překvapením. Na tanečním parketu jsme pak při ploužáku Martiny Balogové zaznamenali i tanečního mistra Vlastimila Harapese nebo hadího muže Ludvíka Berouska a řadu dalších více či méně známých osobností.


„Dárky ještě rozbalené nemám, zatím jsem je všechny odvezl na chalupu a jejich rozbalování mě teprve čeká“, prozradil čerstvý padesátník Martin France a slíbil s velkou nadsázkou, že se se všemi přítomnými zase rád uvidí na oslavě jeho dalších padesátin.


A jelikož se všichni dobře bavili, nebylo divu, že se povedená oslavná party skončila v hlubokých ranních hodinách.

 

red:felFotogalerie

10877 10878 10879 10880 10881 10882 10883 10884 10885 10886 10887 10888

© 2023 Celebrity za plentou Praha