Veronika Morávková - Dýchaj

Veronika Morávková - Dýchaj

Veronika Morávková představuje svůj první singl a videoklip s názvem „Dýchaj“ Herečka, zpěvačka, absolventka JAMU v Brně a rodačka ze Slovenských Gbiel Veronika Morávková právě vydává svůj debutový singl a videoklip s názvem „Dýchaj“.


Hudbu složil baskytarista ze skupiny Support Lesbiens Marek Marian Leždík a o aranže se postaral David Vostrý. Text a zpěvová linka je dílem samotné interpretky Veroniky Morávkové.

Skladba „Dýchaj“ v sobě nese odkaz, myšlenku a určitý postoj k životu, k tomu, co se nám v životě děje. Pointa, která se ve skladbě skrývá a odkaz který nese, jako je láska, hledání, zklamání i porozumění, je téma, které je aktuální vždy. „To, co nás spojuje, je láska. Buďme tedy k sobě láskyplní a upřímní. Určitě se v této skladbě někdo najde“, vzkazuje svou skladbou Veronika Morávková.


Veronika Morávková v současné době působí v Praze jako umělec na volné noze. Účinkuje v různých divadlech jako je Hudební divadlo Karlín (Jesus Christ Superstar, Legenda jménem Holmes), Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě (Kočky), nebo v divadle J.K. Tyla v Plzni (Chyť mě, jestli na to máš). Aktuálně zkouší Veronika muzikál ve Studiu Dva (Starci na chmelu).

 

Více informací najdete na www.veronikamoravkova.com

Foto: Marek Mach

Cover foto: Anna Hladká

red:fel/zdroj:TZ-Zdena SelingerováFotogalerie

10829 10830

© 2022 Celebrity za plentou Praha