Startuje čtvrtý rok projektu Seniorem s radostí. A roste! I díky vám.

Startuje čtvrtý rok projektu Seniorem s radostí. A roste! I díky vám.

Letos to už bude čtvrtý rok, co projekt Seniorem s radostí pomáhá starším lidem zlepšit fyzickou i psychickou kondici. A neustále roste.Úplně na začátku v roce 2016 byla myšlenka a chuť Jany Najbrtové, zakladatelky projektu, pomáhat starším lidem zlepšit jejich fyzickou kondici vhodným cvičením zdarma. Začínala sama v Praze pro skupinky seniorů. Postupně se k ní začali přidávat lektoři po celé republice.


Dnes se cvičí pro seniory zdarma na téměř 30 místech (přesný přehled naleznete na:

www.senioremsradosti.cz)


Jana však potřebovala i finance. Na akce pro seniory, pomůcky, pronájem, dopravu a vzdělání lektorů začala dávat dohromady prostředky i díky dobročinným jednodenním akcím, s jejichž programem jí pomáhali nejlepší jógoví lektoři bez nároku na odměnu a prezentované firmy.

V letošním roce je již naplánovaná celá řada setkání po všech koutech republiky. Doslova jógový festival, z něhož výtěžky z jednotlivých akcí poputují na konto projektu Seniorem s radostí. Startujeme v polovině března v Hradci Králové, tradiční pražský zakončí letošní ročník 23. 11. 2019.

Přesné místo pro Prahu se ještě vybírá, protože jde vždy o velmi jedinečný prostor. V minulých letech se cvičilo v Hauch Gallery, poté v Uměleckoprůmyslovém muzeu a vloni v holešovickém Vnitrobloku nejen za zvuku harfy.

Jana Najbrtová říká: „Jsem moc ráda, že se cvičení pro seniory rozšiřuje do dalších míst. Právě charitativní jógový festival je jedním ze způsobů, jak dát o našem projektu vědět nejen seniorům, ale i dalším lidem, kteří chtějí pomáhat a vědí, že žádná pomoc není malá. Jsem za to nesmírně vděčná. Srdečně vás zvu do studia PIYO v Hradci Králové 17. 3. 2019 Buďte i Vy u zrodu něčeho hezkého a laskavého. Buďme tou změnou, kterou chceme ve světě vidět.“

 

Festival Jóga pro dobrou věc na podporu projektu Senior s radostí – přehled míst:


17. 3. 2019         Hradec Králové, PIYO , Vrchlického 578/10, Pražské Předměstí, Informace a předprodej zde: https://bit.ly/2NzA50y

30. 3. 2019         Liberec, Pytloun Grand Hotel Imperial, informace a předprodej: https://bit.ly/2SBYcg9

13. 4. 2019 - Brno

11. 5. 2019 - Příbram

8. 6. 2019 - České Budějovice

21. 9. 2019 -Teplice

13. 10. 2019 - Rokycany

9. 11. 2019 - Ostrava

23. 11. 2019 - Praha

 

Více informací na www.senioremsradosti.cz

o Janě Najbrtové pak na www.najbrtova.eu.

 

 

red:fel/zdroj:TZ-Johana Turner© 2019 Celebrity za plentou Praha