Máme na víc - film

Máme na víc - film

Nový film režiséra Robina Kvapila "Máme na víc", zachycuje atmosféru předvolební kampaně. Film je jediným svědectvím o ostře sledovaném klání, především z prostředí štábu Michala Horáčka.


Synopse - Raději hezky prohrát než ošklivě zvítězit!

Nejznámější český textař Michal Horáček neúspěšně kandidoval na prezidenta. Zákulisí předvolební kampaně poprvé otevřeně a exkluzivně odkrývá film, který natočil režisér Robin Kvapil, jeho tehdejší poradce. Divák může doslova v přímém přenosu sledovat hledání politické strategie a budování mediálního obrazu Horáčka. Ten se musí vymezit nejen vůči favorizovanému a bezskrupulóznímu Miloši Zemanovi, ale i dalším sokům. Nevyhne se ani střetu s proruskými trolly a s jejich záměrnými dezinformacemi. Ve filmu zazní textařovy největší hity: i když jsou i více než 30 let staré, překvapivě přesně komentují naši současnou situaci.

“Proč by nešel vyměnit prezident?”

Film zahajoval 22. ročník MFDF Jihlava. Do kin jej přináší distribuční platforma festivalu Česká radost v českých kinech ve spolupráci se společností Pilot Film. Mezinárodní premiéru si odbyl na prestižním polském festivalu Watch Docs, jehož pořadatelé jej následně uvedli do polských kin. Režisér Robin Kvapil debutoval v roce 2017 kontroverzně přijímaným hraným filmem o současném Brně Všechno bude fajn, spolurežisérem a producentem filmu je Radim Procházka, který stál mimo jiné za loňským diváckým hitem Planeta Česko. Distribuci filmu podpořil Státní fond kinematografie.

Země: Česká republika | Jazyková verze: česká, česká s anglickými titulky | Scénář a režie: Robin Kvapil, Radim Procházka | Kamera: Robin Kvapil, Petr Racek | Mix zvuku: Marek Musil | Hudba: Miroslav Tóth, Vojtěch Procházka | Střih: Dimitris Polyzos | Producenti: Radim Procházka, Robin Kvapil | Koproducent: Václav Dejčmar |

 

Oficiální trailer k filmu Máme na víc: https://www.youtube.com/watch?v=4H7IBWaXZXk
Slavnostní premiéra se, za účasti Michala Horáčka, ale i dalších známých tváří, uskutečnila ve středu 23.1.2019  v kině Lucerna
red:fel/foto z premiéry:czppraha/zdroj:TZ-Robin SuchánekFotogalerie

10383 10384 10385 10386 10387 10388 10389 10390 10391 10392 10393 10394 10395

© 2019 Celebrity za plentou Praha