Touch Me Not

Touch Me Not

Vítězný film letošního Berlinale Touch Me Not vstoupí do kin 15. listopadu; pozvánka na novinářskou projekci „Idiosynkratický a zásadně odvážný film, který se vás v tom nejlepším smyslu slova dotkne.” Spiegel Online — Andreas Borcholte. Řekni mi, jak jsi mě miloval, abych pochopila, jak milovat.


Světově úspěšný koprodukční film rumunské režisérky Adiny Pintilie Touch Me Not, na němž se podíleli i čeští producenti Radovan Síbrt a Alžběta Karásková ze společnosti PINK, vstoupí do kin ve čtvrtek 15. listopadu.Slavnostní premiéru za účasti herečky Hanny Hofmannbude mít držitel Zlatého medvěda a Ceny za nejlepší celovečerní debut z letošního Berlinale (a mnoha dalších cen a nominací – viz přiložený press kit) ve středu 7. 11. od 19:30 v pražském Kině Pilotů.Touch Me Not, který je nominován na Evropskou filmovou akademií (EFA) na cenu FIPRESCI za nejlepší celovečerní debut roku 2018, měli možnost čeští diváci vidět v rámci letošního MFF v Karlových Varech.

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ceQrvKYf52Y

Touch Me Not - Režisérka se společně se svými postavami vydává na riskantní cestu osobního průzkumu intimity.Na rozvolněné hranici mezi realitou a fikcí sleduje Touch Me Not emoční vývoj Laury, Tomase a Christiana a nabízí hluboce empatický vhled do jejich životů. Touží totiž po intimitě, které se zároveň děsí, a snaží se překonat zažité vzorce chování, obranné mechanismy a tabu, aby se vymanili ze svých pout a konečně se osvobodili.Touch Me Not nahlíží naše možné nalézání intimity nečekanými způsoby a také otázku, jak někoho milovat, aniž bychom ztratili sami sebe.

Filmové premiéry Pilot Filmu letošního podzimu:

18. 10. 2018                Tina a Vore

15. 11. 2018                Touch Me Not

15. 11. 2018                Mimořádná zpráva, dokument

22. 11. 2018                V Mosulu, dokument

6. 12. 2018                  Gordon a Paddy, dětský animovaný film

6. 12. 2018                  Útěk (Fuga)

 

Akce v Kině Pilotů:

8. – 11. 11. 018          Mezipatra

21. 11. 2018                slavnostní premiéra dokumentárního filmu V Mosulu spojená s diskuzí s Janou Andert

 

Více na: www.kinopilotu.czwww.pilot-film.cz

a kanálu YouTube Pilot Filmu: https://bit.ly/2OBfpYP

 

red:fel/zdroj:TZ-Johana Turner© 2020 Celebrity za plentou Praha