Proměny pro rok 2019 jsou kompletní!

Proměny pro rok 2019 jsou kompletní!

V hvězdném charitativním kalendáři se na závěr proměnili Chantal Poullain a Josef Trojan. Jsou poslední, kteří svou proměnou zkompletovali charitativní kalendář Proměny 2019. Křest kalendáře za přítomnosti slavných hostů proběhne 21. listopadu. Kalendář na podporu projektů Nadace Archa Chantalletos vyjde už podesáté a podle prezidentky Nadace Chantal Paullin to rozhodně není naposledy.


„Proměny jsou pro mě od začátku tradiční projekt. Lidé náš kalendář sbírají od prvního ročníku a je krásné, když se třeba už v srpnu ptají, zda bude letos další. Jednotlivé proměny mě strašně baví a miluji, když jsou silné. Přestože nemůžu být na každém focení, tak vím, že ve studiu je vždycky domácí atmosféra a že se všichni dobře baví. Je cítit, že tu lidé pracují pro dobrou věc. Všichni v našem týmu jsou hrozně šikovní! Za celý tým děkuji. Máme 10 let, je to bomba a vím, že budeme pokračovat, musíme,říká Chantal Poullain, prezidentka nadace Archa Chantal. „Na proměně se mi pracovalo skvěle! Dobrá parta, která ví, co má smysl. A to je vždycky fajn,“ podotkl Josef Trojan.

Kalendář Proměny 2019 bude v prodeji v druhé půlce listopadu tradičně ve větším a menším formátu za 350 Kč a 1000 Kč jak na webu www.kalendarpromeny.cz, tak ve větších knihkupectvích. Zakoupit jej znamená nejen přispět na dobrou věc, ale také zpříjemnit sobě či blízkým každý měsíc roku 2019 inspirativními, hvězdnými  společníky. Cíl je jasný: Proměnit neutěšená prostředí dětských zdravotnických zařízení v útulná, přívětivá místa, tak aby se malí pacienti lépe vyrovnali s pobytem v nemocnici, zbavili se stresu a překonali odloučení od rodičů.

 

Kontakty : https://www.kalendarpromeny.cz/ ,  http://www.archa-chantal.cz/

Mediální zastoupení pro ČR:   2media.cz s.r.o.  www.2media.cz

 

 

red:fel/foto:Tomáš Chlapečka /zdroj:TZ-Vojtěch FrajtFotogalerie

10066 10067 10068 10069

© 2019 Celebrity za plentou Praha