Bezová se promění v pouliční festival Braník sobě!

Bezová se promění v pouliční festival Braník sobě!

Knižní divize Mladé fronty, upozorňuje na zajímavou kulturní událost, do které jsme se také v letošním roce zapojili a jsme jejím partnerem. Parta nadšenců a branických patriotů již sedmým rokem pořádá neziskový festival BRANÍK sobě, který se koná vždy na začátku září.Akce se koná jako první v rámci sousedských slavností Zažít město jinak, jejichž program vytvářejí sami obyvatelé daných lokalit.


Braník je jedna z mála pražských čtvrtí, které si dodnes uchovaly svého ducha a jedinečnou maloměstskou atmosféru. V ulici Bezová vznikne pěší zóna a celá čtvrť se promění, auta nahradí bohatý program a sousedská improvizace. Vznikne místo na hraní a setkávání, zavoní domácí dobroty a na pódiích se bude hrát hudba a divadlo. Přijďte si námi užít Bezovou ulici a odpočinout si na krásné zahradě, kterou nám zapůjčili braničtí lékaři. Hlavní kapelou je legendární Hudba Praha. Největší část programu se zaměří na děti. Přímo na ulici pro ně bude hrát několik divadel, vyroste tu pískoviště, řetízkový kolotoč, truhlářská, výtvarná  a vědecká dílna a čtecí babičky přečtou pohádky.

Festival Braník sobě 2018 se bude konat 8. září 2018 od 11:00 hodin do 22:00 hodin v ulice Bezová, Praha 4 Braník. Kompletní program na www.braniksobe.cz

http://www.mf.cz

 

red:fel/zdroj:TZ-Antonín Zajíček© 2021 Celebrity za plentou Praha