„Křídla motýlí“

„Křídla motýlí“

Už popáté se potkají v sobotu 1. září od 18.00 hodin hvězdy československého pop-rockovo-šansonového muzikantského světa na malebném náměstí jihomoravských Dolních Dunajovic.Tato obec vládne především folklorem, ale před 5 lety se díky zpěvákovi, herci a producentovi Martinovi France v jedné osobě podařilo uvést v světlo světa tento benefiční koncert, jehož výtěžek je určen pro charitativní organizaci Debra.


„Lehké to nebylo tenkrát a lehké to není ani dnes. Děkujeme především Jihomoravskému kraji za podporu, obci Dolní Dunajovice včele se starostou Josefem Hasníkem, ale i městu Brna a jeho primátorovi, ale doufáme, že od této instituce dokážeme do budoucna získat třeba více financí, dodal France“.

Na koncertě se už po druhé objeví šansová legenda Jitka Zelenková, Martin Maxa, Sámer Issa nebo Thomas Puskailer (SR), ale svou premiéru si zde odbydou například Leona Machálková, Chantal Poullain, která si zazpívá i duet s Martinem Francem, muzikálová herečka Yvetta Blanarovičová nebo Martina Balogová.  A nebo úplně nové tváře Milan Šatník, Kamila Hubsch, kubánec Alec MoMac ad.

Pro diváky je opět připraveno i překvapení. Výtěžek bude již popáté věnován charitativní organizaci Debra – pacienty s nemocí motýlích křídel.

Vstupenky je možné zakoupit přes Ticketlive a nebo v den konání koncertu přímo na místě.

Zde upoutávka na letošní ročník: https://www.youtube.com/watch?v=egzpsKQAM8M

 

 

Martin  France

Agentura Martin Production

www.martinproduction.eu

www.martinfrance.cz

 

 


red:fel/zdroj:TZ-Martin France

 

 Fotogalerie

9671

© 2019 Celebrity za plentou Praha