Internetová televize OBBOD začne natáčet pokračování seriálu Lajna

Internetová televize OBBOD začne natáčet pokračování seriálu Lajna

Lajna pokračuje - Fanoušci hokejového seriálu Lajna internetové televize OBBOD se tak dlouho ptali na pokračování životního příběhu trenéra Hrouzka ztvárněného Jiřím Langmajerem, až se dočkali. „Na podzim bychom měli začít natáčet další sérii tohoto úspěšného projektu.


V dalších dílech seriálu se Luboš Hrouzek přesune zpátky do Prahy, aby tady pomohl jednomu z nejznámějších hokejových klubů dostat se zpátky do extraligy,“ potvrdil jednatel televize OBBOD Kamil Ouška.Ve druhé sérii diváci uvidí i nové tváře jako například Hrouzkova otce nebo také kustoda pražského stadionu, kterého ztvární Michal Suchánek. „K hokeji mám blízko, hrál jsem ho v mládí, pak ho hrál syn Jáchym, takže jsem tuhle nabídku nemohl odmítnout. Třeba si zahraju hokej konečně zase aspoň v seriálu a navíc barvách mého oblíbeného klubu. Na zimáku, kde znám každou šmouhu od vystřeleného puku a každou kabinu rozeznám po čichu!“ dodal herec.Zásadní postavy v seriálu zůstanou a bude se vyvíjet i vztah Hrouzka s jeho přítelkyní Denisou, kterou hraje Hana Vagnerová. „Tím, že se Hrouzek přesune do Prahy, mi odpadne noční přejíždění na natáčení do Havířova, což je fajn. Taky nastanou změny mezi námi s Deniskou, no a hlavně se mi do života začne plést můj táta,“ dodala hlavní postava projektu Jiří Langmajer.

Seriál by měl být natočen během podzimu a ještě letos by se měl dostat k divákům na internetové televizi OBBOD.

 

Nabízí také nový projekt Taxi nebo prověřené seriály Semestr a Štafl ze Stream.cz

 

Nové Taxi - už nyní mají ale diváci OBBODu možnost zhlédnout pilotní díl dalšího původního seriálu této televize s názvem Taxi. Jde o nekorektní komedii zaměřenou na jeden taxík a jeho pasažéry. Těmi jsou kněz, německý porno producent se svou přítelkyní či emeritní profesorka němčiny se zálibou ve Třetí říši. Ty vozí taxikář ztvárněný hercem Tomášem Jeřábkem. „Tento formát se nám velmi líbí, a pokud bude na naší televizi úspěšný, nebráníme se natáčení dalších dílů,“ řekl Kamil Ouška. V dalších rolích seriálu Taxi se objeví například Sandra Pogodová, Jan Přeučil či Michaela Bendová. Režie se ujal Michal Rykovský.

 

Spolupráce se Stream.cz - o letošních prázdninách se diváci mají možnost na OBBODu podívat také na seriál Semestr (Anna Linhartová, Jan Hofman, Eva Josefíková, Jan Cina, režie Adam Sedlák) či Štafl (Leoš Noha, Lukáš Příkazký, David Novotný, režie Andy Fehu), které internetová televize získala od Stream.cz a poprvé tady půjdou tyto seriály bez reklam.

 

red:fel/zdroj:TZ-Gábina VágnerFotogalerie

9618 9619 9620 9621 9622

© 2019 Celebrity za plentou Praha