Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni

Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni

film Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni,  je natočen podle knihy Puértolase Romaina. Kniha se po svém vydání stala celosvětovým bestsellerem.  Do kin uvede BIOSCOP od 9.srpna.


Režie filmu se ujal Ken Scott, který si získal diváckou oblibu komediemi Pozdravy ze spermabanky či Starbuck, která byla v roce 2011 nominována na Cenu diváků pro nejlepší film na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu.

Zde ke zhlédnutí trailer https://www.youtube.com/watch?v=YuMCqb9MWX4

 

Synopse:

Aja je chudý, ale talentovaný kouzelník a fakír z malé indické vesničky. Místo zvláštních schopností disponuje vybroušenými triky, zručností a talentem. Jeho nemocná matka ho vyšle na tajemnou misi, má v Paříži navštívit Eiffelovu věž. Neshoda s excentrickým taxikářem Aju zanechá kousek od Paříže, v obchodě Ikea. Tam se seznámí s nejkrásnější ženou, jakou kdy viděl, okouzlující Marii. Ale jeho naděje na lásku je zmařená, když v Ikei náhodou uvízne ve skříni, která je i s ním zabalena a odeslána napříč Evropou. Tím však jeho dobrodružství nekončí. Naopak tak začíná Ajova nedobrovolná, ale o to bláznivější cesta čtyřmi kouty Evropy. Dokáže Ajovi jeho chytrost a kouzelnický kufřík pomoci vrátit se do Paříže, aby znovu našel svou Marii a vyřešil tajemství matčina přání?

 

red:jajy/zdroj:TZ-Jana ŠafářováFotogalerie

9532 9533 9534 9535

© 2023 Celebrity za plentou Praha