Sweet Country

Sweet Country

Výjimečný australský western Sweet Country. Trailer zde: https://bit.ly/2y3i5aFSweet

Country bude mít českou premiéru v rámci 53. ročníku MFF Karlovy Vary, následně pak

bude k vidění v kinech od 2. srpna


Film režiséra Warwicka Thorntona zatím získal 6 vítězství a 10 nominací z prestižních filmových festivalů a to včetně prestižní Ceny poroty Benátského filmového festivalu 2017. Ve filmu Sweet Country hrají Sam Neill, Bryan BrownEwen Leslie, Thomas M. Wright, Matt DayHamilton MorrisNatassia Gorey Furber a další….

Sweet Country je dobový western odehrávající se ve střední Austrálii. Je v něm vše, co k žánru patří - hranice, konfiskace půdy, podřízení a porobení obyvatel i monumentální záběry krajiny. Je inspirován skutečnými událostmi. Natáčelo se v poušti nádherného MacDonnellova pohoří v oblasti Alice Springs ve střední Austrálii na konci roku 2016.

Sweet Country

Domorodý chovatel dobytka Sam (Hamilton Morris) v sebeobraně zabije bělošského majitele stanice Harryho. Musí vše opustit a utéct i se svou těhotnou manželkou. Vydávají se drsnou a nádhernou krajinou do vnitrozemí. Seržant Fletcher (Bryan Brown) s pomocí domorodého stopaře Archieho (Gibson John) a místních vlastníků půdy, mezi nimiž je i Fred (Sam Neill), vede skupinu pronásledovatelů. Je posedlý dopadením Sama a snahou předat ho za vraždu k soudu. Sam se však v buši vyzná lépe než kdo jiný….

Více informací  na          www.pilot-film.cz.

 

red:fel/zdroj:TZ-Johana TurnerFotogalerie

9509 9510 9511 9512 9513

© 2023 Celebrity za plentou Praha