„Zažij a pochopíš!“

„Zažij a pochopíš!“

„Zažij a pochopíš!“ zvou na filmový festival Mental Power Tereza Voříšková, Vojta Kotek & tým herců v novém spotu. Je úplně jedno, jak jsi k tomu přišel. Důležitý je, co ty na to.Všichni hrajem stejnej zápas.Všichni jsme na stejný lodi. Zažij a pochopíš!

Mental Power Prague Film Festival 8. a 9. 6. 2018


www.mentalpower.cz

Stalo se tradicí, že každý rok k aktuálnímu ročníku vznikne skvělý a nápaditý spot (nebo několik jeho variant jako v letošním roce), v němž hrají patronka festivalu Tereza Voříšková, Vojta Kotek a tým herců (letos Laura, Bára, Antonín, Zdenek a Honza).Spot vznikl v produkci Stink Films, scénář napsal a režie se ujal již po několikáté Vojtěch Kotek.

Podívat se MUSÍTE zde:

- letošní znělka https://www.youtube.com/watch?v=8h2NWMlNySc

- hrajeme fotbal https://www.youtube.com/watch?v=Ue7LqwztAaA

- tancujeme hip hop https://www.youtube.com/watch?v=a6yn0hGDFcQ

- jsme zápasníci sumo https://www.youtube.com/watch?v=dJ9aisDv0sA

„Když se tahle parta sejde, vzduch zavoní pořádným bordelem!“

Sejdeme se hned dvakrát!V pátek 8. června na palubě historického parníku, který nás proveze po Vltavě. K tomu se budou promítat v podpalubí všechny filmy, jež jsou horkými kandidáty na ty nejvyšší ocenění, hrát skvělá muzika živě a plánujeme ještě jednu zastávku s vyloděním a malým happeningem,“ říká za pořadatele Patrik Henel.Slavnostní galavečer s předáváním cen a červeným kobercem, který rozvineme už z Václavského náměstí až do Divadla Palace, proběhne v sobotu 9. června od 18:00. Věříme, že za námi dorazíte, zažijete a pochopíte,“ doplňuje David Sychra.

„Všichni tancujou na stejnou muziku!“

A to bude kdokoliv, kdo dorazí. Vstupenky budou k dostání přímo na místě na oba dva dny programu nebo na každý jednotlivě. Detaily programu se budou průběžně upřesňovat, aktuální verze vždy k dispozici na www.mentalpower.cz

8. června 2018 14:00 – 21:00, historický parník Vltava, Rašínovo nábřeží u Tančícího domu.

9. června 2018 od 18:00, Divadlo Palace, Václavské nám. 819/43, 110 00 Praha 1 - Nové Město

Vstupenka na Galavečer stojí 300,-Kč. Vstup na parník je zdarma, ale kapacita lodi je omezená, proto kdo dřív přijde ten se poplaví. V případě zájmu je potřeba si lístek zarezervovat na: hendaver@gmail.com

MENTAL POWER PRAGUE FILM FESTIVAL (MPPFF) je mezinárodní filmový festival (ne)herců s mentálním a kombinovaným postižením, který pořádá a organizuje HENDAVER, z. s.Jeho patronkou je již devátým rokem Tereza Voříšková, moderuje vždy Vojta Kotek.V porotě zasedají významné osobnosti, v letošním roce účast zatím potvrdili: Táňa Fišerová, Jan Rejžek, Patrik Nacher, Milan Tesař, Tomáš Sedláček, Petra Ondrušová a Gabriela Zdražilová.Vítězové jednotlivých kategorií letošního ročníku budou přebírat ocenění z rukou Terezy Voříškové a již zmiňovaných porotců.

POSLÁNÍ FESTIVALU - Hlavní myšlenkou festivalu je vytvořit podmínky pro uměleckou seberealizaci lidí s postižením a podílet se tak na jejich duševním rozvoji. Festival maže hranice, které by jinak stály handicapovaným v cestě do světa aktivní umělecké činnosti. Vymezuje zcela ojedinělý nový prostor pro vlastní vyjádření. Přivádí postižené (ne)herce před filmovou kameru, na stříbrné plátno a odtud na červený koberec. Slavnostní chvíle poté vrcholí nominacemi, předáním cen za promítané filmy a autogramiádou. Festival tím dosahuje společenské integrace postižených a to způsobem, který nemá ve světě obdoby.

Fotky z loňského ročníku foto Veronika Pilařová

red:fel/zdroj:TZ- Johana TurnerFotogalerie

9364 9365 9366 9367 9368 9369 9370

© 2021 Celebrity za plentou Praha