Seriál Lajna vychází na DVD

Seriál Lajna vychází na DVD

V těchto dnech vychází na DVD seriál z hokejového prostředí Lajna, ve kterém exceluje Jiří Langmajer jako trenér Luboš Hrouzek, Hana Vagnerová jako jeho milenka a Zdeněk Piškula jako jeho syn, nadějný mladý hokejista. Lajna je po fotbalovém Vyšehradu druhým úspěšným projektem ze sportovního prostředí internetové televize OBBOD.


Po fotbalovém Vyšehradě s Jakubem Štáfkem v hlavní roli tak scénárista Petr Kolečko opět zabrousil do sportovního prostředí, a stvořil další legendu, fanatického hokejového trenéra, kterému Jiří Langmajer vtiskl nezaměnitelný styl. Hokejové prostředí však také originálně dotvářejí například Norbert Lichý, Marek Taclík či Štěpán Kozub. Na csfd.cz má tento osmidílný seriál po 22 minutách 81% a producenti chystají jeho pokračování.

Synopse:

Elitní hokejový kouč Luboš Hrouzek, olympijský vítěz z Nagana a bývalý hráč NHL má před rozvodem s manželkou Helenou a rozchází se i s klubem HC Slavia Praha. Rozhodne se proto odjet z Prahy a začít znovu na místě, kde by ho asi nikdo nečekal. V Havířově! A nejede tam sám. Na severním cípu Moravy chce stvořit legendu, Hrouzka juniora. Jméno Hrouzek totiž nikdy nikdo na dres azbukou nenapíše, dokud je Luboš naživu! Jméno Hrouzek patří na dres NHL!

Epizody:

Únos

Denisa

Láska

Pravda

Talkshow

Krize

Kladno

Bůh

 

Hrají: Jiří Langmajer, Zdeněk Piškula, Hana Vagnerová, Marek Taclík, Václav Neužil ml., Kateřina Janečková, Štěpán Kozub, Norbert Lichý, Pavla Dostálová, Jiří Sedláček, Josef Kaluža Režie: Vladimír Skórka Scénář: Petr Kolečko Kamera: Jan Šťastný Hudba: Jiří Burian

Bonus na DVD - Videoklip Kapitán Demo – Kdo to má

DVD distribuuje společnost Bontonfilm a je k dostání v kamenných obchodech i online.

 

 

red:fel/foto:czppraha/zdroj:TZ-Gabriela VagnerFotogalerie

9280 9281 9282 9283 9284 9285 9286 9287 9288

© 2023 Celebrity za plentou Praha