Faela! – 15. dubna v Praze!

Faela! –  15. dubna v Praze!

Faela! – jedna z nejlepších latino kapel přijíždí 15. dubna do Prahy! V RockCafé ji podpoří česká kapela Tygroo a DJ Jeffology. Připravte se na Prague International Bluenight no. 126, tentokrát v rytmu latino!Faela! je velmi neortodoxní mezinárodní kapela, kterou založili muzikanti z Argentiny, Chile, Španělska i Anglie ve švédském Malmö.


Hrají divoký a syrový mix různých stylů od argentinského tanga, přes latino, rock, gypsy jazz, až po balkánskou hudbu.Hravé taneční rytmy této kapely jste mohli zaslechnout loni v závěru léta, kdy dvakrát vystupovali v Praze. Letos se do Prahy vrátí a v tanečním stylu této kapele vlastní „otevřou“ novou taneční sezónu, a to v pražském klubu Rock Café 15. dubna.Nezáleží na tom, jestli jde o velký festival s tisícovkou lidí před podiem, nebo malé upocené klubové podium. Jejich pódiová prezentace je naprosto strhující a zaručeně roztančí každý sál. Faela každého uzemní.Sedm hudebníků kombinuje latinskou, jazzovou, rockovou a balkánskou hudbu s jediným cílem. Abyste na všechny žánry zapomněli. Nedávají prostor pro pochyby, analýzy, diskuse nebo debaty. Můžete se pouze uvolnit a tančit k padnutí.

Faela! vznikla v roce 2007 v Malmö ve Švédsku. Od té doby vydali jedno EP a čtyři alba. Neustále rostoucí fanouškovská základna potvrzuje, že Faela je prostě neodolatelná!Během hudebního večera v Rock Café zahraje ještě pražská kapela Tygroo a o afterparty se postará Dj Jeffology.

Vstupenky jsou k dispozici v síti Goout.cz https://goout.net/cs/listky/faela+tygroo+jeffology/jrdc/

 

https://www.facebook.com/events/215699062319228/

http://www.livermusic.cz/

 

red:fel/zdroj:TZ-Zdenka SelingerováFotogalerie

9024 9025 9026 9027

© 2024 Celebrity za plentou Praha