Knížky pod stromeček z nakladatelství Vyšehrad

Knížky pod stromeček z nakladatelství Vyšehrad

Biskup na snowboardu ,  Pravidla zdvořilosti , Birk  ,  Zlatý vrch  ,  Abeceda moderního rodičeMartin Veselovský

Tomáš Holub

Biskup na snowboardu

http://www.ivysehrad.cz/kniha/biskup-na-snowboardu/

Rozhovor Martina Veselovského s Tomášem Holubem, prvním vojenským kaplanem, vyjednávačem církevních restitucí a současným plzeňským biskupem, nejen o aktuálních otázkách církve, ale i o jeho osobním životě.

 

Amor Towles

Pravidla zdvořilosti

http://www.ivysehrad.cz/kniha/pravidla-zdvorilosti/

"Tento fitzgeraldovský román, odehrávající se na Manhattanu roku 1938, obsahuje chytré dialogy, houževnatou a odhodlanou hlavní hrdinku a bystrý pohled na sex, lásku a vyšší společnost. Velké čtenářské potěšení." The Seattle Times

 

Jaap Robben

Birk

http://www.ivysehrad.cz/kniha/birk/

Skvělý román o smutku a samotě vycházející hvězdy holandské literatury Jaapa Robbena je skvělým románem, v kterém, jak píší v NRC Handelsblad, se autor "vydal na úspěšnou výpravu do intimity, která čtenáře může přivést do rozpaků".

 

Francis Spufford

Zlatý vrch

http://www.ivysehrad.cz/kniha/zlaty-vrch/

Rok 1746. Do malého přístavu New Yorku přijíždí mladý Angličan Richard Smith se směnkou na závratnou částku 1000 liber ve zlatě. Přichází Smith jako podvodník, tajný posel, či jako prodloužená ruka francouzského krále? Strhující román oceněný třemi literárními cenami.

 

Kateřina Cajthamlová

Abeceda moderního rodiče

http://www.ivysehrad.cz/kniha/abeceda-moderniho-rodice/

MUDr. Cajthamlová na základě svých zkušeností z psychoterapeutické praxe napsala knihu o výchově dítěte a o úloze rodiny. Přivítají ji rodiče, kteří si kladou otázku, zda vedou své dítě správně, aby obstálo v současném složitém světě.


red:fel/zdroj/nakladatelství Vyšehrad© 2023 Celebrity za plentou Praha