Kdo naděloval dárky z muzikálu Rocky ?

Kdo naděloval dárky z muzikálu Rocky ?

Soutěžící a známé osobnosti soutěže Muž roku a Batist Nej sestřička spojili síly a v Nemocnici Na Bulovce rozdali dárečky dětským pacientům a  pokřtili své kalendáře.Víte, kde má Muž roku Matyáš Hložek schované hračky?Na jakého pacienta natrefili moderátoři z Primy Eva Perkausová a Mirek Šimůnek na posteli dětské chirurgie?Kdo naděloval dárky z muzikálu Rocky ?


Společným křtem kalendáře soutěží Muž roku a Batist Nej sestřička pokračovala charitativní činnost těchto dvou celorepublikových klání. Finalisté a známé tváře ze soutěží ředitele Davida Novotného, kde na jedné straně hraje svoji roli mužnost a sympatie a na druhé straně laskavost, ženskost a odbornost, se sešli v Nemocnici Na Bulovce, aby dárečky potěšili malé pacienty chirurgického oddělení. Právě na tomto oddělení pracuje vítězka Batist Nej sestřička 2017 Martina Pěnkavová.„Kolegyně v práci mi blahopřáli k vítězství a přejí si mít také takové veselé pracovní oblečení, jako mám já. I děti říkají, že chtějí být ošetřeni sestřičkou v blůze se žirafou. Tak snad se dočkáme toho, že veselé oblečení budou mít všichni zaměstnanci dětského oddělení,“ doufala Nej sestřička roku 2017.

Hned na prvním pokoji dětské chirurgie narazili moderátoři TV Prima Eva Perkausová a Miroslav Šimůnek na okatého klučinu Tomáše Valtera a nestačili se divit, kdo se zněho vyklubal.„Syn Tomášek hrál kdysi v 250. díle primáckého seriálu Cesty domů. Bylo mu tenkrát asi půl roku a hrál tam miminko,“ usmíval se táta malého herce a dodal „Tomáš je po operaci kýly, ale už půjdeme brzo domu. Za hračky od moderátorů TV Prima je samozřejmě rád, alespoň mu to tady rychleji uteče.“

Mezi postelemi dětského oddělení kličkoval i Muž roku 2017 Matyáš Hložek a s dětmi si výborně rozuměl. Zavzpomínal, jaké hračky nosili do nemocnice jemu.„Jsem rád, že můžu alespoň trošku udělat radost a zvednout náladu dětem, když tady musí ležet. Já když jako kluk ležel ve špitále, tak za mnou chodila akorát rodina. A jestli mi přinesli nějakou hračku? To musel být asi nějaký plyšák. Myslím, že to byl takový bílý plyšový medvídek. A mám pocit, že ho ještě někde doma mám. Máma sice už něco vyhodila, ale oblíbené hračky jsem si schoval a mám je na chalupě,“smál se věčný kluk Matyáš.

4. Muž roku Michal Žůrek zase přiznal, že nebyl zrovna nejtišší pacient. „Já jako dítě jsem v nemocnici vždycky hrozně jančil. Všichni věděli, na jakém pokoji ležím, protože jsem ječel tak, že návštěva šla po hlase,“smál se právník z Brna.

Muzikálový zpěvák Peter Pecha obdarovával malé pacienty za muzikál Rocky. Rozdával trička a hrnky s logem zmíněného muzikálu, který se 24. listopadu opět začne hrát v pražském Kongresovém centru.„Rád rozdávám dárky a ještě jsem radši, když vidím, jakou radost z toho děti mají. Tahle akce je pro mě trochu svátek, protože teď denně zkoušíme Rockyho a na nic víc nemám čas. Přípravy jsou opravdu hodně intenzivní, ale je to fajn,“ potěšeně vyprávěl Peter Pecha, jeden z představitelů muzikálového Rockyho.

Čas na popovídání s dětskými pacienty si udělala čas zpěvačka a herečka Anna Slováčková.„Je to hezký pocit, když víte, že vaše návštěva a dárky udělají dětem radost. Nevím, jaké to je ležet v nemocnici, nikdy jsem v nemocnici nemusela zůstat, bohudík. Protože, co se týká doktorů, tak mě vždycky jako malou holku chytil hysterák. Pamatuji si, že asi ve třech letech jsem se křečovitě držela zábradlí a naši mně tahali za nohy a nemohli mně dostat k lékaři. Pak se to zlomilo a začalo mně to zajímat. Dokonce táta chtěl, abych šla studovat medicínu. Jenže já nemůžu vidět cizí krev, dělá se mi zle. Práce zdravotníku je obrovsky náročná a opravdu hodně si vážím,“ uvedla Anička Slováčková, která momentálně zkouší práci sestřičky v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. „Měla jsem v Ordinaci hrát trochu jinou roli, ale nakonec jsem dostala roli sestřičky Radky. Je to taková zápornější postava.Radka je trošičku protivná, ale jinak je to snad hodná holka. Má svoji práci ráda, tak jsme jí zatím zažila já. Uvidíme, jak se bude postava rozvíjet dál.“

Samotného křtu kalendářů se zúčastnila i ředitelka Nemocnice Na Bulovce Andrea Vrbovská, generální ředitel Batist Medical a.s. Tomáš Mertlík, 3. Muž roku Mikuláš Focko, náměstek ministra zdravotnictví Ing. Petr Landa, či herečka Michaela Dolinová.„Já jsem nadšená, když má kalendář dva týdny na jedné straně dohromady. Pověsím si ho na ledničku a zapisuji si tam termíny představení a další pracovní poznámky. Teď ale nevím, jak to projde u manžela, když tam budou viset ti pěkní kluci z Muže roku. Zase ale mám dvě dcery a ty to určitě ocení,“ smála se Míša Dolinová. A co bude prvním záznamem v kalendáři na rok 2018? „Určitě tam nejprve napíšu březnový termín hor v Itálii. Pak tam hned napíšu termíny přestavení Trapas nepřežiju! s Ladislavem Ondřejem, to jsou dopolední představení pro školy, kde učíme žactvo a studenty trochu etiketě. Pak tam dodám večerní představení. No a u toho si budu prohlížet fotografie ze soutěže Davida Novotného a těšit se na další ročník.“

Generální ředitel Batist Medical a.s. Tomáš Mertlík dodává: „Tady jsme svědky něčeho krásného, kde jsme rádi jako firma, že můžeme pomáhat v rámci projektu Nej sestřička. Sestřičky jsou důležitým článkem mezi pacientem a lékaři“.

Ředitelka Nemocnice Na Bulovce MUDr. Andrea Vrbovská poděkovala za dar, který dostala od firmy Batist Medical. „Jsme rádi za jakoukoliv podporu a pomoc, kterou využijeme na rozvoj naší nemocnice“ dodala Vrbovská.

A je to tak! Na další ročník soutěže Muž roku a Batist Nej sestřička se už nyní můžete přihlásit pomocí formuláři na www.muzroku.cz a www.nejsestricka.cz.Fotogalerie

8313 8314 8315 8316 8317 8318 8319 8320

© 2023 Celebrity za plentou Praha