Dana Morávková je nejraději celý den v pyžamu

Dana Morávková je nejraději celý den v pyžamu

Někdo už se těší na zimu a s příchodem chladnějších dnů vyhlíží první sníh. Jinému se zase stýká po létě hned, jak skončí a příchod podzimu příliš nevítá. Dana Morávková patří mezi druhou skupinu. Zastihli jsme ji na klinice Petra Clinic a během kosmetického ošetření ji také rovnou vyzpovídali.


Zajímá vás, jak nabírá sympatická herečka energii během podzimních dnů? „Velmi ráda se nechávám bavit, což znamená, že často chodím do divadla dívat se na kolegy, do kina a na koncerty. A taky moc ráda čtu.“ Sychravé podzimní počasí úplně v lásce nemá a proto, když si chce dopřát zasloužený odpočinek, zůstane doma v pyžamu a s knížkou v ruce. „Miluji pyžamové dny, kdy nikam a nic nemusím a jsem doma s knížkou,“ prozradila na otázku, jak nejraději odpočívá. A když nechce být opravdu ničím a nikým rušena, sbalí kufry a odjíždí s rodinou do zahraniční. „Když si chceme s manželem a rodinou dopřát absolutní klid, tak odcestujeme pryč. Třeba odjedeme i do lázní, cestujeme moc rádi.“

Po většinu času je ale Dana Morávková pracovně velmi vytížená. Je úspěšnou herečkou, milující maminkou a oddanou manželkou. Každý, kdo se s ní setkal osobně, říká, že její největší kouzlo je v její osobnosti. Není divu, že pro Petru Řehořkovou, majitelku kliniky Petra Clinic, je vzorem už od malička. A to i přesto, že jsou si věkově velmi blízko. „Já Danu Morávkovou sleduji už od svých dětských let a vždy se mi hrozně líbil její cop, ať už ve Studiu Kamarád či v různých pohádkách. Jako dospělá dáma je pro mne ztělesněním ženskosti, zralé ženy, která to prostě umí nosit, ať už je to cokoliv, i když je to nová vráska. Je pro mne symbolem přirozenosti, té krásné slovanské ženské i s těmi jejími nádhernými vlasy,“ nechala se slyšet Petra Řehořková. Odtud už byl jen malý krůček, a vlastně tak trochu osudová náhoda, ke společnému setkání.

Ke vzájemné spolupráci je přivedl jejich společný trenér cvičení a obě si ihned padly do oka. „Paní Petra je strašně fajn a milá žena. Stejně tak i personál na její klinice, všechny jsou to profesionálky. Setkáte se tu s vlídným zacházením a prostředí je tady taky moc krásné,“ potvrdila vzájemné sympatie Dana Morávková. Od té doby si dopřává v Petra Clinic pravidelnou dávku péče o svůj obličej. „Protože jsem tváří mnoha neinvazivních procedur v Petra Clinic, mohu si je dopřát před divadelním představením či natáčením jako regeneraci pro mou pleť, která je zatěžována divadelním nebo televizním make-upem, bez obav. Při ošetření si nejen odpočinu, ale mám i čas „projet“ si role, takže je to pro mne velmi příjemné. Několikrát jsem tu už byla na kosmetice a LPG obličeje, to mohu vřele doporučit.“

Na podiu ji momentálně můžeme nejčastěji vidět v Divadle bez zábradlí. Mimopražští fanoušci ale nemusejí zoufat: „Nehrajeme jenom v Praze, jezdíme se všemi tituly po celé republice.“ Příští rok ji také čeká nový projekt, na který se velmi těší. Na detaily si ale ještě budeme muset počkat. „Čeká mě něco nového, ale protože jsem pověrčivá, tak o tom nikdy nemluvím,“ dodala závěrem.

Foto: Petra Clinic

red:jajy/zdroj:TZ-Jan HájekFotogalerie

8139 8140 8141 8142 8143

© 2024 Celebrity za plentou Praha