Nový filmový magazín spouští 27. září

Nový filmový magazín spouští 27. září

Ve středu 27. 9. ve 20:00 se spouští nový filmový magazín Filmožrouti.cz (www.filmozrouti.cz), který nabídne zpravodajství ze světa filmu - aktuální novinky, zajímavosti z natáčení filmů, pohled do zákulisí tvorby digitálních efektů, porovnání s jejich knižními předlohami a hledání vazeb mezi jednotlivými filmovými epizodami.


 

Přinese do Česka i nový formát - souhrn recenzí a reakcí na filmové premiéry s občasnou mírou metakritiky, a to jak od nejvýznamnějších zahraničních filmových kritiků, tak i známých českých recenzentů, oblíbených filmových magazínů i nejzajímavější názory uživatelů ČSFD. Na jednom místě si tak čtenáři přečtou, jaké film získal v Česku i v zahraničí reakce a zdali je návštěva kina nevyhnutelnou nutností, nebo je lepší se filmu raději obloukem vyhnout.

Důraz byl kladen i na řemeslné zpracování celého webu - samozřejmě nebude chybět propracovaná mobilní verze, která se přizpůsobuje všem zařízením, galerie, která využívá funkcí moderních dotykových zařízení, animované upoutávky na aktuální filmové trháky a přizpůsobení obsahu webu filmovým trailerům s důrazem na přehrávané video.

Oproti běžným zvyklostem z ostatních webů čtenáři najdou v každém článku přímé odkazy na profily filmů, herců a tvůrců na ČSFD, včetně hodnocení zmíněného filmu.

Všechny články jsou detailně propojeny tagy, takže si čtenář může jednoduše přečíst spoustu dalších, pro něj zajímavých článků, o svém oblíbeném filmu nebo herci.

"Naším cílem bylo vytvořit filmový magazín, který čtenáře ihned zaujme poutavým designem webu, s kvalitním obsahem, který bude originální, a u nás zčásti i nevšední. Podařilo se mi najít vynikajícího šéfredaktora Aleše Šumpíka, který má obrovský filmový rozhled při získávání informací a hledání hlubších vazeb mezi jednotlivými filmy," říká zakladatel Lukáš Churý o motivaci k vytvoření nového filmového magazínu v Česku.

Šéfredaktor Aleš Šumpík pak dodává: "Líbí se mi celkové rozvržení webu a vizuální podoba animovaných upoutávek překonává snad všechno, co jsem zatím viděl vůbec - nejen v ČR, ale i celosvětově." Web vytvořil Lukáš Churý z brněnského studia Devtea.cz.

Ukázka umístěného traileru:

https://filmozrouti.cz/clanek/2017092509-tady-mel-nekdo-tezky-den-thor-ztratil-v-traileru-na-ragnarok-sve-kladivo/

Pozadí historie Blade Runnera, filmového hitu, který jde brzy do kin:

https://filmozrouti.cz/clanek/2017092504-blade-runner-2049-era-hladomoru-i-replikantu-projdete-si-historii-slavneho-sci-fi-sveta/

Co předcházelo VII. Epizodě Star Wars - https://filmozrouti.cz/clanek/2017092503-star-wars-predtim-nez-se-sila-probudila-co-predchazelo-sedme-epizode/

Kameny nekonečna: Co jsou zač, kde jsou a jak se tam dostaly (Avengers, Infinity War, Strážci Galaxie) -

https://filmozrouti.cz/clanek/2017092502-kameny-nekonecna-co-jsou-zac-kde-jsou-a-jak-se-tam-dostaly/

Co všechno víme o novém filmu Thor: Ragnarok

https://filmozrouti.cz/clanek/2017092400-co-vsechno-vime-o-novem-filmu-thor-ragnarok-ukaze-se-valkyrie-a-z-odina-bude-bezdomovec/

Nový filmový magazín  spouští 27. září, zaujme obsahem, animovanými upoutávkami i technickým zpracováním. Web: www.filmozrouti.cz

 

Facebook: https://www.facebook.com/Filmozrouti/

Twitter: https://twitter.com/filmozrouti

 

 

red:fel/zdroj:TZ-filmozrouti

 Fotogalerie

8025 8026 8027 8028

© 2024 Celebrity za plentou Praha