Vydavatelství Mladá fronta připravilo třetí díl knižní edice Velikáni do kapsy

Vydavatelství Mladá fronta připravilo třetí díl knižní edice Velikáni do kapsy

Vydavatelství Mladá fronta a divize Knihy připravily u příležitosti 23. mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu (11.–14. května 2017) již třetí díl knižní edice Velikáni do kapsy. Aktuálním titulem je kniha Tomáš Garrigue Masaryk očima slečny Alice a mistra Viktora opět od autorské dvojice Tomáš Němeček a Tomáš Chlud.


Další komiksové vyprávění přiblíží naši nedávnou historii prostřednictvím otázek: jaký byl a nebyl náš první prezident? Komiksové vyprávění, které opět poutavou formou přiblíží slavné historické období, reaguje na opakující se zájem čtenářů o naučnou dětskou literaturu doprovázenou mnoha ilustracemi.Ve stejné autorské spolupráci vyšla v roce 2016 první kniha připomínající 600. výročí upálení mistra Jana Husa, na niž navázala kniha připomínající 700. výročí od narození Karla IV. Divize Knihy připravuje k vydání tituly o Marii Terezii a Boženě Němcové.

Anotace:Tomáš Garrigue Masaryk očima slečny Alice a mistra Viktora. První prezident samostatného Československa působí na všech fotografiích velice vážně. Však také vykonal velice vážné a pro naši vlast velice zásadní věci. Leckdo ale možná neví, že jako student byl pěkné kvítko -  provokoval učitele a na školníka vzal jednou dokonce pohrabáč! A že se vedou klepy o tom, kdo byl jeho otec. A že nejdřív zkoušel být zámečníkem (což ho nebavilo) a kovářem (což ho bavilo). Dál už prozrazovat nebudeme. Všechno se dozvíte ve třetím díle edice Velikáni do kapsy a průvodci vám budou Masarykova dcera Alice, básník Viktor Dyk, jedna chytrá holka a jeden pes.

Počet stran: 128 I Vazba: flexovazba I Rozměry: 130 x 2017 I Doporučená cena: 199 Kč

Více o vydavatelství Mladá fronta:Vydavatelství Mladá fronta je moderní vydavatelství s dvaasedmdesátiletou tradicí. Vydavatelství Mladá fronta své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém rozvoji. Vlajkovou lodí vydavatelství Mladá fronta je týdeník Euro a portál Euro.cz. Vydavatelství Mladá fronta provozuje také ekonomický web Finance.cz a dalších 20 specializovaných online titulů. Od roku 2010, kdy byla založena divize Medical Services, vydavatelství nabízí kvalitní komplexní servis ve zdravotnictví. Projekty divize se realizují za oboustranné spolupráce s tradičními a významnými zdravotnickými tituly z portfolia vydavatelství Mladá fronta. Divize Knihy na trh ročně uvede kolem 200 nových titulů. Divize Klientské tituly nabízí komplexní výrobu klientských časopisů. Vydavatelství Mladá fronta svými produkty osloví 5 052 735 lidí v České republice.

web: http://www.mf.cz http://www.kniha.cz

 


red:fel/zdroj:TZ-Antonín ZajíčekFotogalerie

7170

© 2020 Celebrity za plentou Praha