Zbrusu nový akční špionážní thriller - Cizí agent

Zbrusu nový akční špionážní thriller - Cizí agent

Nakladatelství CPress přináší zbrusu nový akční špionážní thriller v nejlepší tradici Fredericka Forsytha Cizí agent. Evropa se otřásá výbuchy brutálních teroristických útoků a hrozí nebezpečí, že teror bude za chvíli doslova na prahu Bílého domu.Je čas zahájit dramatickou odvetnou akci pod taktovkou CIA. A výjimečná akce si žádá výjimečného muže!


Tím je Scott Harvath, bývalý příslušník Navy SEALs, nyní pracovník soukromé zpravodajské agentury, která vykonává tajné operace přímo z rozkazu prezidenta USA.Hluboko v srdci Kavkazu má však Moskva také své eso v rukávu, muže jménem Saša Besajev, jenž žije jenom pro to, aby zabíjel. A pro splnění svého úkolu zabije tolik Američanů, kolik jich bude potřeba.Za krátkou dobu se cesty obou mužů osudově protnou a nastává boj na život a na smrt, který se odehrává v evropských metropolích i pouštním prachu Sýrie a Jordánska.

Brad Thor Je nazýván jako „MISTR thrillerů“Pracoval pro americké Ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Zde měl na starosti analyzovat vojenské taktiky a tyto zkušenosti využívá ve svých špionážních thrillerech.Často bývá zván do televizních pořadů jako expert na národní bezpečnost. O tu svou se však moc nebojí a pro napsání dobré knihy udělá vše.Kvůli románu Last Patriot mu bylo dokonce vyhrožováno smrtí. A i když šlo o čirou fikci, zpochybňování Koránu se prostě „nedělá“. Tato kniha byla v Soudské Arábii zakázaná.

 


red:fel/zdroj:TZ-Soňa Svačinová ׀ Koordinátorka PRFotogalerie

7118

© 2020 Celebrity za plentou Praha