Večer pro dobrou věc pomohl dobré věci !

Večer pro dobrou věc pomohl dobré věci !

Za podpory města Jaroměř a Městského kulturního střediska se v zaplněném divadle v Jaroměři konal již sedmnáctý ročník akce Večer pro dobrou věc, který pořádá David Novotný.Záštitu nad akcí přijala místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny a poslankyně Soňa Marková dodala: „Jsem ráda, že akce se účastní děti i dospělí z různých sociálních zařízení a já jsem již zde poněkolikáté přítomna na této významné akci, moc se mi akce líbí."


Tuto dlouhodobou akci ocenil místostarosta města Jaroměř Jiří Kubina, který tento slavnostní večer ocenil slovy: „Je to již tradice a hodnotím tuto akci jako velmi významnou pro Jaroměř a je již stálicí v našem městě.Večerem provázeli Martin Zach a Miluška Bittnerová. Martin Zach druhý den odletěl na závody do Dubaje. Do Jaroměře ho doprovázela i maminka. Celý večer moderoval s Miluškou Bittnerovou,která na akci laškovala se semifinalisty Muže roku Davidem Jačkem a Matyášem Hložkem. „Přiznám se, že mi jsou oba velmi sympatičtí a klidně bych zašla na kafe s nimi“ dodala v zákulisí Miluška Bittnerová. Pánové do Muže roku se mohou neustále přihlašovat. David Jaček je z Nového Města nad Metují a Matyáš Hložek syn zpěváka Standy Hložka pracuje jako trenér v posilovně v Praze, dále studuje a hraje hokej a fotbal. Nelly Řehořová přijela do Jaroměře s novými písničkami. „Je toho hodně, vymýšlíme nové písničky a projekty, do toho natáčím filmy a ještě mám školu a na kluky nemám vůbec čas“ smála se Nelly Řehořová. Anička Slováčková prozradila o svém novém objevu. „Seznámili jsme se v pizzerii, jsme spolu od prosince a jsem s ním šťastná, rodiče ho už poznali a schvalují mi ho“ dodala Anička. Její vyvolený vlastní Pizzerii v Praze.Kamila Nývltová přiznala, že je nyní zamilovaná. „Zatím nechci prozradit více, nebydlíme spolu, ale je to moc fajn a jsem šťastná“ dodala Kamila.Ilona Csáková si odskočila ze Špindlerova Mlýna, kde tráví se svými dětmi prázdniny. „Já jsem si přijela sem odpočinout od dětí“ smála se v zákulisí Ilona. Ta zhubla 8kg a vypadá skvěle. „Začala jsem cvičit a běhám kolem dětí, do toho vystoupení a ono to jde samo“ krčila rameny Ilona.Martin Chodúr dorazil, i přesto, že hrozilo, že nebude moc vystoupit. Již několik dní ho trápí zánět hrtanu a nachlazení. „Takhle velký lékový arsenál jsem si dlouho nikam nevezl“ dodával Chodúr. Přivezl si i inhalátor na hlasivky.

Výtěžek ve výši 68 525Kč ve finanční a materiální výši obdrží Muž roku Martin Zach, Základní škola speciální v Jaroměři, Stacionář Cesta v Náchodě, Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují. "Jsem velmi rád, že se podpoří opět zařízení, které to potřebují," dodal pořadatel David Novotný.

 

 

red:fel/zdroj:TZ-David NovotnýFotogalerie

6858 6859 6860 6861 6862 6863 6865 6866 6868 6869

© 2019 Celebrity za plentou Praha