Talk show Café Theatre, aneb Slavní mezi slavnými

Talk show Café Theatre, aneb Slavní mezi slavnými

Po pět večerů do konce roku se v unikátním muzeu voskových figurín Grévin Praha uskuteční recitálová talk show Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými. Hosty budou významné osobnosti české kulturní scény. Představení tak navazují na loňská velmi úspěšná talk show, která měla v ojedinělém prostoru svou premiéru.


Už 24. 10. zahájí Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými výjimečný, slavný a jedinečný fotograf Robert Vano, kterého pěvecky doprovodí gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi, jenž sklízí úspěch se svými koncerty.

Následně 6. 11. budou hosty herečka Jitka Sedláčková a zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková. Kromě toho, že obě hrají v seriálech a filmech, mají společné představení Lidský hlas a tvoří velmi zajímavou uměleckou dvojici.

V dalším díle 20. 11. se představí herecký pár Jan Přeučil a Eva Hrušková, kteří budou mluvit nejen o profesním, ale i soukromém životě, který je velmi pestrý, zajímavý a plný neuvěřitelných historek.

Jako malou Mikulášskou pojali pořadatelé vystoupení 4. 12., kdy hosty budou zpěvačka a herečka Hanka Křížková a přední český stylista, vizážista a designér Kája Pavlíček. Kromě zpěvu uslyší diváci řadu historek a zážitků ze světa šoubyznysu i fashion světa.

A zatím poslední letošní recitálovou talk show uzavře 18. 12. dáma francouzského původu s rozkošnou češtinou, herečka a šansoniérka Chantal Poullain. Ta kromě vyprávění historek a zážitků ze svého uměleckého světa, také zazpívá.

 

"Všechna představení Café Theatre aneb Slavní mezi slavnými budou začínat v 19:00 a vstupenky si lze zakoupit na pokladně Muzea Grévin (Celetná 15, Praha 1)," prozradila marketingová ředitelka Grévinu Daniela Pedret.

A protože je kapacita částečně omezená, lze si VSTUPENKY také zarezervovat na adrese: communication-praha@grevin.com.

Cena je 199,-Kč a každý návštěvník zakoupením vstupenky má možnost získat voucher na 1+1 vstupenku zdarma do expozice muzea na kterýkoli den v roce!

 

red:fel/zdroj:TZ-René Kekely© 2021 Celebrity za plentou Praha