LANUGO sfoukne deset svíček ...

LANUGO sfoukne deset svíček ...

LANUGO, jedna z nejvýraznějších kapel české nezávislé scény, oslaví 9. 6. desáté narozeniny v klubu Cargo Gallery. Kapela, jejíž koncerty jsou známé svou magickou uhrančivou atmosférou, pro tuto příležitost vybrala průřezový repertoár.Podobalo se to trochu listování fotoalbem, kdy na vás z každýho obrázku vykoukne nějakej příběh a dávno zapomenutá radost nebo běs a člověku naskočí husí kůže nebo zůstane pitomej úsměv na tváři.


LANUGO je pro nás pro všechny jako rodina nebo Bratrstvo kočičí pracky, takže emocí je vždycky ve vzduchu jak peří při polštářový bitvě.”Producent Viliam Béreš o akci říká: “Bylo překvapivě vzrušující znovu procházet naše desky a vybírat tracky do narozeninového playlistu.

Zpěvačka kapely, Markéta Foukalová dodává: “Od srdce Vás všechny zveme na oslavu našich narozenin! Koncert to bude dobrodružný, protože zazní i písničky, který už jsme skoro zapomněli. Přijde si zahrát nejen dechová sekce z Bucinatores, ale i trumpetista Míra Hloucal, který s námi čtyři roky hrál a patří k nám. Prostě se projdeme krajinou LANUGO a trošku si zavzpomínáme. Rozhodně ale bez patosu.”

Hosté: Miroslav Hloucal (trumpeta), dechová sekce Bucinatores

Datum: 9. června 2016, 21 hodin Místo: Cargo Gallery, Náplavka, Rašínovo nábř.

LANUGO SOUNDCLOUND

Holka https://soundcloud.com/lanugo2015/lanugo-holka/s-0cC4Y

Nůžky https://soundcloud.com/sjomas/lanugo-lp-2015-nuzky

Sára 2 https://soundcloud.com/lanugo2015

Smutná vášeň https://soundcloud.com/lanugo-lp-2015/lanugo-lp-2015-smutna-vasen

 

 

 

 

red:jajy/zdroj:TZ-Zdena Selingerová© 2019 Celebrity za plentou Praha