Galavečer Manažerské extraligy boxu

Galavečer Manažerské extraligy boxu

V pořadí 23. galavečer MEB se uskuteční 15. 3. od 19.00 v hotelu Olšanka v Praze. Poprvé jej bude moderovat nový patron MEB Marek Vašut. Součástí galavečera bude předání nového elektrického vozíku těžce tělesně postižené Zuzance a její rodině, na který členové MEB v rekordně krátkém čase vybrali více než 270 000 Kč.


Obliba boxu, coby ideálního sportu pro zlepšení kondice a vybití stresu, mezi tuzemskými manažery roste. Svůj podíl na tom má Manažerská extraliga boxu (MEB), která sdružuje amatérské boxery z celé republiky. MEB pravidelně pořádá galavečery se zápasy svých členů ve všech váhových kategoriích, tradičně spojované s charitativní sbírkou.

Sportovní asociace Manažerská extraliga boxu vznikla v roce 2009 s cílem zpřístupnit tvrdý boxerský trénink všem zájemcům a popularizovat box v očích široké veřejnosti. Od loňského roku stojí v čele MEB na nově ustanoveném postu ředitele český reprezentant v amatérském boxu, pětinásobný mistr ČR a aktuální jednička supertěžké váhy Daniel Táborský. Členové MEB v osobnosti Dana Táborského získali nejen zkušeného trenéra, ale především novou motivaci ke kvalitnějším výkonům.